To już 20 lat z Diablo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Jak ten czas leci?

Jak ten czas leci?

Ledwo się obejrzeliśmy i bęc - Diablo zaraz skończy 20 lat. Nie każdej marce udaje się dobić to tak sędziwego wieku, dlatego Blizzard zaplanował z tej okazji ''imprezę urodzinową'', w której wszyscy będziecie mogli wziąć udział. Gdyby Diablo było człowiekiem, dziś miałoby już prawo jazdy i z niepokojem przygotowywałoby się do nadchodzącej sesji egzaminacyjnej na studiach. Aż trudno uwierzyć, że 31 grudnia grze pykną dwie dekady obecności na naszych komputerach. A jak urodziny, to musi i być impreza. Blizzard organizuje ją we wszystkich swoich produkcjach. Główna celebracja odbędzie się oczywiście w samym Diablo, a dokładnie w jego trzeciej części. Podczas wydarzenia ''The Darkening of Tristram'' będziecie mogli zwiedzić odtworzoną wersję oryginalnej katedry z Diablo, w której czekać na Was będą ''znajome przedmioty''. W przypadku Heroes of the Storm gracze mogą spodziewać się specjalnej mapy oraz ''diablowego'' portretu gracza. Hearthstone też naturalnie weźmie udział w zabawie, bo w Karczemnej Bójce czekać na Was będzie ''zakapturzony wędrowiec'' dzierżący w ręku ''ponury deck''.
Urodziny Diablo dotrą także do Overwatcha, choć gra została potraktowana nieco po macoszemu. Jedynie czego gracze mogą oczekiwać to nawiązujące do Diablo spreje na ściany oraz ikon gracza stylizowanych na legendarnego hack'n'slasha. Jeśli idzie o StarCrafta II, to co powiecie na specjalne ''diablowe'' portrety robotników? Dochodzimy do ostatniej z gier biorącej udział w święcie Diablo, czyli World of Warcraft. Blizzard zapowiada, że ''dziwne rzeczy zaczną się dziać w Azeroth, bo mieszkańcy Sanktuarium przechodzą do nieznanego im świata''. Najpewniej oznacza to, że kiedy wskoczycie do WoWa to spotkacie tam NPCów rodem z ''solenizanta''. Jak widzicie Blizzard nie przesadził tutaj ze szczegółami, brakuje choćby informacji jak długo potrwa impreza z okazji dwóch dekad istnienia Diablo. Nam nie pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego dziadkowi Diablo i po cichu liczyć, że dane nam będzie zagrać w czwartą część gry.

Drogi Blizzardzie, kiedy ''czwórka''?

Drogi Blizzardzie, kiedy ''czwórka''?

[źródło: us.battle.net, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze