Intel ESL Expo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Marzec 2015
  • Komentuj 1

Zobacz IEM na Jarock.pl

10655334_342853652558283_6127374440838496186_o Intel Extreme Masters w Katowicach to przede wszystkim, ale nie tylko, turnieje w League of Legends, StarCrafta II i Counter Strike'a Global Ofensive. Co jeszcze ciekawego będziecie mogli zobaczyć na tegorocznym IEM'ie? Jak widzicie przy okazji odbywających się głównych turniejów będziecie mieli okazję zwiedzić również sporo stoisk, na których wystawcy będę prezentowali swój najnowszy sprzęt. Do tej pory IEM wyglądał tak: Spodek dzielony był na kilka sektorów -na głównej scenie mogliśmy równocześnie oglądać zmagania w StarCrafta i LoLa - te czasy odchodzą jednak w zapomnienie bo pierwszy raz w historii do terenu imprezy dołączone zostało pobliskie Międzynarodowe Centrum Kongresowe. plan_iem2015r Dlatego główną scenę w tym roku okupował będzie tylko i wyłącznie League of Legends jako dyscyplina, która cieszy się Waszym największym zainteresowaniem. Zmagania w SC II i CS'a przeniesione zostały do Centrum tak by każda dyscyplina dostała swoją własną scenę i żeby fanom nie przeszkadzali widzowie oglądający w tym samym czasie inny turniej. Ale nie martwcie się: Counter Strike i Starcraft wrócą na dużą scenę na niedzielne finały, nie ma więc strachu że ktoś nie poczuje magicznej atmosfery jaka stała się wizytówką katowickiego Spodka. W przerwach między meczami Waszych ulubionych dyscyplin będziecie mogli zwiedzić liczne stoiska wystawców, gdzie oprócz sprawdzenia co nowego w świecie elektronicznej rozrywki będziecie mogli wziąć udział w wielu turniejach i konkursach przygotowanych specjalnie dla Was. img0210itA będzie gdzie zajrzeć bo na IEM przyjedzie między innymi Samsung, Gigabyte, ROCCAT, Logitech no i oczywiście główny sponsor imprezy firma Intel, którego stoisko ma zająć aż 650 m kw! Nie zabraknie więc prezentacji sprzętów do grania, gier i przeróżnej maści akcesoriów, które będzie można wygrać. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w wielu otwartych turniejach organizowanych przez wystawców i poczuć się niczym proplayerzy. Czekają więc na Was zmagania w LoLa, CS'a, a nawet w Hearthstone i Dotę 2 - choć to tylko wierzchołek góry lodowej.
Będzie też okazja do spotkania i porozmawiania z samymi zawodnikami  e-sportowych drużyn jak Fnatic, ROCCAT czy Natus Vincere. Dla każdego trafi się więc coś miłego. iemc2 Ważne jest by zaznaczyć, że wstęp na tegoroczny IEM jest całkowicie darmowy, chętnych na pewno więc nie zabraknie. Ale jeśli nie uśmiecha się Wam czekanie w kolejce bez pewności wejścia na teren imprezy to organizatorzy przygotowali dla Was tak zwany bilet wcześniejszego wstępu w cenie 50 zł - możecie go kupić tutaj. Taki bilet gwarantuje wejście na imprezę bez potrzeby stania w długiej kolejce bo jego posiadacze wchodzić będą osobną bramą. Na każdy dzień przeznaczona jest pula 3000 biletów, a widzowie z nieco zasobniejszym portfelem mogą szarpnąć się na 4 dniową wejściówkę z rezerwacją miejsc i specjalnymi prezentami od organizatora - cena takiej przyjemności to 450 zł.

Zobacz IEM na Jarock.pl

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze