Thronebreaker - kampania Gwinta

  • Autor: Bartek Stopyra
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

CD Projekt Red na dzisiejszej konferencji ogłosiło długo wyczekiwaną kampanię singleplayer Gwinta. Ku zdziwieniu, Thronebreaker: The Witcher Tales zostanie wydana jako samodzielna produkcja.

Wszyscy fani wiedźminowej karcianki powinni być w siódmym niebie. Produkcja ma być pełnoprawną grą fabularną, w której pojedynki karciane mają symulować potyczki z przeciwnikami. Bo przecież po co urządzać awanturę w karczmie, kiedy spór można rozwiązać partyjką gwinta!

The Witcher Tales. TALES. Wiecie co to może oznaczać? CD Projekt Red nic o tym oficjalnie nie mówi, ale krążą pogłoski, że będą to narodziny nowej serii, która co jakiś czas będzie aktualizowana o kolejne historie. Zakup kampanii odblokuje dodatkowe karty w Gwincie oraz inne bonusy, ale gry nie mają być ze sobą powiązane.

Premiera Thronebreaker: The Witcher Tales jest planowana jeszcze na ten rok i ma wyjść na równi z Gwent Homecoming na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

[Źródła: pcgamesn.comresetera.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze