Thief Simulator VR z nowościami

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Od czasu swojej premiery w lipcu Thief Simulator VR: Greenview Street otrzymuje regularne aktualizacje. Tuż przed świętami deweloperzy z 3R GAMES udostępniają kolejną, która wprowadza nowe funkcje, usprawnia już istniejące oraz wprowadza dodatkową, darmową zawartość.

Thief Simulator VR z nowościami

Nawiązując do poprzedniej aktualizacji, w której zaimplementowano możliwość demontażu skradzionych aut, deweloperzy z 3R GAMES zdecydowali się wprowadzić nową lokalizację – Junkyard. Gracz będzie w stanie sprzedawać tam rozebrane części. Fani Thief Simulator VR: Greenview Street zyskali także możliwość personalizacji pojazdów według własnego uznania. Ponadto do demontażu udostępniono nowy samochód. W grze pojawiła się także trampolina, która z pewnością spodoba się osobom chcącym przetestować swój błędnik w warunkach ekstremalnych.

Jednym z ważniejszych elementów nowej aktualizacji jest usprawnienie grafiki oraz klarowny podział na dzień i noc. Grafika została udoskonalona dzięki poprawieniu cieniowania co w znacznym stopniu przekłada się na wrażenia gracza. Ponadto zaimplementowany został nowy system dźwięku 3D, pozwalający na lepsze lokalizowanie NPC, co przekłada się na sprawniejsze skradanie się gracza podczas poszukiwania łupów.

Uzupełnieniem tego jest wprowadzenie poprawek ułatwiających skanowanie mieszkańców w celu poznania ich rutynowych zachowań. Ułatwi to pozostawanie w ukryciu i zmniejszy szanse na zostanie zauważonym. Ulepszono również funkcję hakowania - wszystko po to, aby poprawić doświadczenia płynące z gry.

Nowa aktualizacja do Thief Simulator VR: Greenview Street umożliwia korzystanie z wielu profili na jednym urządzeniu, a także zapisywanie ich w chmurze. Ułatwi to przełączanie się między domownikami i pozwoli wielu użytkownikom grać na jednym urządzeniu. Twórcy pracują nad nowymi obszarami i unikalną zawartością, która będzie dostępna dla osób posiadających wersję gry na Quest 2.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze