Green Hell VR zadebiutuje na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Stało się! Po niezwykle ciepło przyjętej wersji na Oculus Quest 2, która szybko została bestsellerem na platformie Oculus, mamy kolejne dobre wieści dla fanów survivalów. Ulepszona wersja polskiego Green Hell VR pojawi się na Steam już niedługo - 9 czerwca!

Green Hell VR zadebiutuje na Steamie

Głównym bohaterem jest Jake Higgins, którego spotka pełna akcji przygoda, gdy wyruszy odnaleźć swoją żonę, Mię, po tym jak rozdzielił ich zagadkowy splot wydarzeń. Dzięki rozszerzonym możliwościom wynikającym ze specyfikacji platformy, wersja PC Green Hell VR cechuje się większym terenem do eksploracji, wyższą jakością grafiki oraz odrębnym UI i mechanikami, co przekłada się na jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie.

Green Hell VR zbudowano od podstaw dla wirtualnej rzeczywistości. Gra zawiera około 60 różnych mechanik rozgrywki w zakresie polowania, tworzenia przedmiotów, budowania, walki, leczenia się, i wiele więcej. Wszystkie one mają za zadanie przenieść gracza do wizualnie imponującego i zachwycającego różnorodnością biologiczną lasu deszczowego Amazonii.

Cechy główne Green Hell VR:

  • Zmierz się z dżunglą – przetrwaj w amazońskim lesie, odtworzonym w autentyczny sposób ze swoją rodowitą florą oraz fauną.
  • Walcz o swoje życie – zbieraj zapasy, poluj lub uciekaj, ratując się przed drapieżnikami. Zabójcze zwierzęta to zagrożenie, którego nie możesz bagatelizować; strzeż się jaguarów, krokodyli, skorpionów, węży oraz żab.
  • Immersyjna eksploracja – podróżuj przez gęstwiny lasu, otwierając nowe drogi do zbierania zapasów albo budując dla siebie schronienie. Podczas eksploracji dżungli doświadczysz realistycznego cyklu dnia i nocy.
  • Taktyczne tworzenie narzędzi – rzuć wyzwanie śmierci, tworząc od podstaw bezcenne narzędzia, które pomogą ci podczas swojej wyprawy.
  • Wiele różnych zakończeń – złóż w całość kawałki układanki, by wrócić się po śladach Jacka i rozwiązać zagadkę tego, co tak naprawdę rzuciło ciebie w chaotyczny świat zielonego piekła.
  • Usłysz dźwięki dżungli – nasłuchuj odgłosów leśnego odtoczenia. Zanurz się w środowisku poprzez efekty deszczu, szeleszczących liści, trzaskających iskier ogniska czy ryczących jaguarów.

Powodzenia w VR-owej dżungli!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze