John Wick niedługo na VR

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2015
  • Komentuj 1
_1416165894 Pięść w twarz, szybki kopniak w bebechy i kulka z pistoletu na twarz z minimalnej odległości. Tak zabija John Wick - grany przez Keanu Reevesa były morderca na zlecenie, któremu durny synalek szefa lokalnej mafii sprzątnął z garażu furę.
_c4u-G4I Nie byle jaką furę bo pięknego Forda Mustanga z 1969 roku. Okej, berbeć pozwolił sobie także na nieco gorszy czyn - zabił suczkę, którą John dostał do swojej zmarłej żony. Reszty nie będę opowiadał, kto widział film to wie, kto nie widział niech oglądanie. W każdym razie niech Wam wystarczy, że trup ściele się gęsto. Bardzo gęsto. Dobra, to skoro lekki zarys historyczny mamy już za sobą teraz przyszła kolej na kilka słów o tworzonej właśnie przez studio Grab grze. Jeśli nazwa producenta nie mówi Wam zbyt wiele to się nie martwcie. Nad całością czuwa jeszcze studio Starbreeze, które w przeszłości dało nam PayDay 2 czy The Chronicles Of Riddick: Escape From Butcher Bay. Sama gra będzie, co chyba zrozumiałe, pierwszoosobową strzelaniną osadzoną w świecie Johna Wicka. Nie powiedziano czy Keanu użyczy w grze swojego głosu i wizerunku, ale chyba można się tego spokojnie spodziewać. Akcja shootera ma koncentrować się na filmowych wydarzeniach z hotelu Continental... i to na razie wszystko co wiemy o fabule. Wiadomo za to na pewno, że producentowi zależy by ''John Wick The Game'' działał na większości urządzeń wirtualnej rozrywki. Demo gry ma jeszcze w tym roku pojawić się na SteamVR, premiera skończonego produktu przewidziana została na wiosnę 2016 roku. Czyli wtedy kiedy do kin ma wejść druga część filmu z byłym mordercą na zlecenie w roli głównej. Na koniec zostawię Was ze specjalnym zestawieniem, które tym co filmu nie widzieli da jako takie pojęcie czego mogą spodziewać się po grze i filmie: xAzzevT Kolega raczej rzadko pudłuje, a i wyobraźni mu nie brakuje ; ) [źródło: starbreeze.comvg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze