The Walking Dead dostanie swoje ''Go''

  • Autor: adam berdzik
  • Opublikowano: 31 Sierpień 2017
  • Komentuj 3

The Walking Dead pojawi się niedługo na Waszych komórkach w postaci The Walking Dead: Our World. Mówiąc w bardzo wielkim skrócie - przed Wami Pokemon:Go w świecie zombie.

Pokemony swego czasu wywołały na świecie prawdziwy szał. Grał niemal każdy, kogo telefon komórkowy pozwalał na spełnienie wymagań Niantic. A skoro AGR (augmented reality game), w którym łapaliśmy sympatyczne stworki tak się spodobał, to może warto by spróbować z czymś nieco straszniejszym? Tak oto narodził się pomysł na stworzenie The Walking Dead: Our World.

Za grę odpowiada studio Next Games, a kilka dni temu do sieci trafił trailer ich produkcji. Na szczęście mamy też fragmenty z samej rozgrywki, ale najpierw zobaczmy rzeczony zwiastun:

Pokazówka prezentuje się całkiem nieźle, ale ciężko wymagać czegokolwiek innego od trailera. Gra naturalnie nie będzie wyglądała aż tak dobrze, choć myślę, że powodów do narzekań też nie powinno być. Zobaczcie jak The Walking Dead: Our World spisuje się w akcji:

Lektor potwierdził, że w grze pojawią się Daryl, Rick i oglądana na zwiastunie władająca kataną Michonne. Boahterowie Ci będą nam służyli za towarzyszy w podóży przez usiany zombie świat - czasem trzeba będzie pomóc im, czasem oni pomogą nam. Do tego gra ma oferować sporo różnego rodzaju uzbrojenia, od pistoletów maszynowych po widoczne na gameplayu katanę i kuszę. 

Niestety, The Walking Dead: Our World nie ma w tym momencie daty premiery, nie wiemy też jakie wymagania będzie musiał spełniać Wasz sprzęt, żeby móc wskoczyć do gry. 

[źródło: Next GamesTechCrunchpolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze