Zombie jeszcze nadejdą

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Marzec 2016
  • Komentuj 3

Z Clem spotkamy się jeszcze w tym roku

Z Clem spotkamy się jeszcze w tym roku

2016 rok będzie znakomity dla wszystkich fanów zombiakowych produkcji od Telltale. Nie dość, że już możemy zagrać w spin-off serii pod tytułem Michonne to jeszcze powrócimy do przygód Clementine w trzecim sezonie The Walking Dead Informacja dotarła do nas za sprawą serwisu Mashable, który miał okazję porozmawiać z Kevinem Brunerem z Telltale Games. Twórca ujawnił kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego sezonu - wiemy już, że fabuła kolejnej serii podejmie akcję w tym samym miejscu, w którym rozstaliśmy się z bohaterami w sezonie drugim. Jakie wybory staną przed Clementine tego Bruner oczywiście zdradzić nie chciał. ''Kiedy dotarliśmy do drugiego sezonu mieliśmy już w naszych głowach plan jak sprawić by wszystkie te zakończenia popychały historię do przodu'' mówi szef Telltale. Deweloper zapowiada, że trzeci sezon powinien nas zaskoczyć za sprawą ''niespodziewanego'' podejścia do gry jakie chce zaprezentować Telltale. Równie interesująco zapowiada się sama fabuła, która zdaniem Brunera zaoferuje historię, której mało kto będzie się spodziewał.

W trzecim sezonie spodziewajcie się niespodziewanego!

W trzecim sezonie spodziewajcie się niespodziewanego!

Telltale liczy także na to, że najnowszy sezon przyciągnie do gry zupełnie nowych graczy. Trzeci sezon ma pozwolić nowej widowni, takiej która nie miała wcześniej do czynienia z serią The Walking Dead, bardzo szybko nadrobić zaległości związane z fabułą i pozwolić im w pełni cieszyć się grą. Dla starszych wyjadaczy znaczenie na pewno będzie miał fakt, że firma pracuje nad systemem transferu zapisanych stanów gry, nawet jeśli w poprzednie sezony graliśmy na zupełnie innej platformie. Kolejną ważną rzeczą będą zmiany techniczne w grze, które sprawią że będzie ona nieco lepiej wyglądała. W tym roku Telltale ma naprawdę dużo na talerzu. Jak wspomniałem na wstępie niedługo zagramy w drugi odcinek TWD: Michonne, a studio pracuje jeszcze przecież nad przygodową serią osadzoną w świecie Minecrafta ( piąty epizod ma pojawić się 29 marca). Jakby tego było mało latem będziemy mieli okazję wcielić się w Batmana w zupełnie nowej serii.

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnego sezonu to rzućcie okiem na spin-off z Michonne

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnego sezonu TWD to rzućcie okiem na spin-off z Michonne. Drugi odcinek już za tydzień

[źródło: pcgamer.commashable.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze