The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie już jest

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły, że The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie, drugie i ostatnie fabularne rozszerzenie do uznanej przez krytyków gry RPG w klimatach science fiction, jest już dostępne na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz Xbox One i systemie Windows na PC. Rozszerzenie zostanie wydane w późniejszym okresie tego roku również na Nintendo Switc. The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie jest dostępne oddzielnie lub ze zniżką w ramach The Outer Worlds Expansion Pass, które zawiera również The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie, zapewniając pełne doświadczenie z serią.

Nowy dodatek, czyli nowa zagadka w The Outer Worlds!

Przemierzaj niebiosa na Erydanie i rozwikłaj największą zagadkę morderstwa w historii kolonii Halcyon! Gdy rzecznik Rizzo, słynna Halcyon Hellen, zostaje znaleziona martwa przed premierą nowej wódki Spectrum Brown, wszyscy znajdują się w kręgu podejrzeń. Odkrywaj wskazówki za pomocą Wzmacniacza Rozbieżności, częściowo świadomego urządzenia, które pokazuje anomalie i nieścisłości w miejscu zbrodni.

Odblokuj dodatkowe ścieżki dialogowe i różne rozwidlenia dla zadań z gry dzięki swoim odkryciom. Podczas tej tajemniczej przygody napotkasz cały zestaw interesujących podejrzanych – sławne postaci takie jak partnerzy Helen, Spencer Woolrich i Bourbage-3001, atletę-celebrytę, Hole'a Bertiego z Rizzo Ranger i nie tylko! Zachowaj jednak ostrożność, bo za każdym tajemniczym uśmiechem skrywa się mroczny sekret, a twoja niezłomność będzie kluczem do rozwikłania twej sprawy.

The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie zwiększa również limit poziomów o trzy, odblokowując dodatkowe opcje i większą personalizację umiejętności. Zdobądź trzy nowe bronie naukowe, z których jedna to znak rozpoznawczy Helen, „Kolczak”, oraz wiele nowych zestawów pancerza. Badaj zdradzieckie nowe terytoria i przemierzaj Erydan, kolekcję dryfujących wysp będących połączonymi ze sobą asteroidami znajdującymi się w górnych warstwach atmosfery gazowego olbrzyma. Znajdziesz na nich wiele nieodkrytych jeszcze lokacji, od hotelu Grand Colonial po barwne gaje Rizzo.

Ktoś chętny na ostatni dodatek do The Outer Worlds?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze