The Outer Worlds - gameplay

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Obsidian zachwycił wiele osób zapowiedzią swojej nowej gry. Nie nagnę rzeczywistości mówiąc, że The Outer Worlds i Borderlands 3 to teraz dwie najbardziej oczekiwane gry (no, może poza Cyberpunkiem). Nie dziwi więc fakt, że Take Two, czyli wydawcy GTA, z dumą wspierają nowe dziecko Obsidianów. Zobaczcie jak prezentuje się gameplay z The Outer Worlds!

To co cieszy najbardziej, to podejście do pokazywania tytułu. Twórcy absolutnie nie mają zamiary wstydzić się niczego, więc otwarcie pokazują wczesny build gry. Postacie są tak sztywne, że sami twórcy nabijali się z dialogów i tego jak świetne kwestie rozjeżdżają się z drewnianymi animacjami.

Wyjątkowo przyjemnie wygląda też mechanika walki, chociaż niedopracowana, to pozwala targnąć się na życie cywili i okładać ich obuchem, gdy Ci sparaliżowani ani myślą drgnąć. Ogólnie gameplay wzbudził wiele radości, a fani gratulują twórcom odwagi w komentarzach.

Oprócz fantastycznego gamepleya pełnego szczerości, PAX East przyniósł nam również najważniejszą informację. Datę premiery. W czasie wywiadu po konferencji zdradzono, że premiera wstępnie planowana jest na 16 września, czyli zgodnie z poprzednimi obietnicami, pod koniec lata.

Podoba Wam się gameplay The Outer Worlds? Mi bardzo, a może nawet skuszę się na preordera?

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze