Poznajcie Ghost Recon Breakpoint!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Maj 2019
  • Komentuj 2

Cóż to jest za grafika! Nowy Tom Clancy's Ghost Recon o podtytule Breakpoint wygląda obłędnie! Jeśli tylko nie zaliczy sporego downgrade'u... 

Zgodnie z porannymi przeciekami, Ubisoft faktycznie zapowiedział dzisiaj nowego Ghost Recona. Podczas streama Francuzi pokazali nie tylko gameplay, ale również opowiedzieli o nowej części.

Głownym bohaterem będzie Nomad, jeden z Duchów, czyli agentów jednostki specjalnej. Prosta misja na wyspie Aurora przerodzi się w spory bajzel, a przy jego sprzątaniu trafimy w naprawdę niesamowite krajobrazy. Tak różnorodna sceneria z taką grafiką to niezła zachęta!

W nowego Ghost Recon Breakpoint zagramy jeszcze w tym roku. Premiera planowana jest na 4 października na PC, Xboxa One i PS4.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze