Kolejna beta Wildlands

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Luty 2017
  • Komentuj 5

Duchy powrócą w jeszcze jednej becie

Duchy powrócą w jeszcze jednej becie

Będzie jeszcze okazja zagrać w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands przed premierą. Co prawda Ubi nie mówi dokładnie kiedy odbędzie się beta, ale za to ujawnia sprzęt jaki potrzebny Wam będzie do grania. W poprzedni weekend odbyły się pierwsze, zamknięte jeszcze, testy nowej strzelanki Ubisoftu. Żeby nie wdawać się w szczegóły - pierwsze godziny spędzone z grą były bardzo przyjemne, a czteroosobowy co-op gwarantuje dobrą zabawę dla Ciebie i grupki Twoich przyjaciół. Dobrze o grze wyrażał się też Rock:
Teraz Ubisoft potwierdza to, o czym mówiło się od jakiegoś czasu - jeszcze przed planowaną na 7. marca premierą gry Ubisoft przeprowadzi jeszcze jedne testy, tym razem otwarte dla wszystkich chętnych. Niestety, deweloperzy nie podzielili się dokładną datą, ale jako że do wejścia Wildlands na rynek został niecały miesiąc, druga beta powinna wystartować na dniach. Dzięki Nvidii wiemy też, jakim sprzętem będziecie musieli dysponować, żeby być w stanie odpalić Wildlands.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-2400S 3.3 GHz / AMD FX-4320 4 GHz Pamięć RAM: 6 GB Karta grafiki: Nvidia GTX 660 2GB lub lepsza System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10 Miejsce na dysku: 50 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i7- 3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 @ 4 GHz Pamięć RAM: 8 GB Karta grafiki: GeForce GTX 1060 or GeForce GTX 970 4 GB lub lepsza System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 10 Miejsce na dysku: 50 GB

Pozostaje teraz tylko czekać, aż Ubi łaskawie ujawni datę drugiej bety i trzymać kciuki, że w grze będzie widać postęp względem tego, co widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Przypomnę, że premiera Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands odbędzie się już 7 marca, gra wyjdzie na PC, PS4 i Xboxa One.

Wildlands oferuje większą swobodę niż The Division, będzie lepiej?

Wildlands oferuje większą swobodę niż The Division, będzie lepiej?

[źródło: nvidia.com, gamespot.com, gamingbolt.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze