Pokazano Overkill's The Walking Dead

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Studio Overkill w końcu ma dla nas jakieś konkrety związane z zapowiedzianą trzy lata temu grą rozgrywaną w świecie The Walking Dead - Overkill's The Walking Dead. Obok przybliżonej daty premiery dostaliśmy też trailer. 

Cała sprawa zaczęła się w 2014 roku, kiedy to twórcy PayDay, studio Overkill, zapowiedziało, że biorą się za stworzenie kooperacyjnego FPSa z domieszką horroru i survivalu. Od tego czasu o grze usłyszeliśmy niewiele, właściwie to można powiedzieć, że trochę została zapomniana. Aż do soboty, kiedy producent zapowiedział nowe informacje na temat swojej produkcji.

Premiera gdzieś w okolicach przyszłorocznej Gwiazdki

I rzeczywiście słowa dotrzymał. Overkill's The Walking Dead na nasze maszynki trafi co prawda dopiero w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2018 roku, ale już możemy o nim powiedzieć nieco więcej. Tytuł przeznaczony będzie dla czterech graczy, którzy wspólnie będą musieli wykonywać różnego rodzaju misje oraz rajdy. Naszym zadaniem będzie zabezpieczenie odpowiedniej ilości zapasów by rozbudować bazę. Strzec się będzie trzeba nie tylko przed hordami zombie, ale także przed żywymi ludźmi.

Ze Steama dowiadujemy się jeszcze, że każdy z grywalnych bohaterów będzie pełnił inną rolę w drużynie i każdy dostanie swoje własne drzewko rozwoju. Misje będzie można przechodzić na kilka sposobów, zarówno po cichu wykorzystując ataki z bliska, jak i bardziej w stylu Rambo. Niestety, na pokazanym trailerze nie zobaczymy ani sekundki gameplaya, ale myślę że i tak było warto. Na filmie poznajemy Aidena, jednego z czterech dotychczas ujawnionych bohaterów gry. Wygląda na to, że facet nie boi się ubrudzić sobie rąk:

[źródło: steam.comOVERKILL Software]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze