Go, go Power Rangers!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Październik 2016
  • Komentuj 1
Kiedy słyszę ten wstępniak od razu przypomina mi się dzieciństwo. Już w styczniu będzie okazja by do niego wrócić choć na chwilę, bo właśnie wtedy będziecie mogli zagrać w ''Saban's Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle''. Jason, Kimberly, Trini, Zack i Billy to typowi amerykański nastolatkowie. Chodzą do liceum, uczą się, mają swoich szkolnych wrogów (pamiętacie Mięśniaka i Czachę?). Wszystko ich życiu się jednak zmienia kiedy zła czarownica Rita uwalnia się z więzienia, a Zordon wybiera ich na Wojowników Mocy. I choć wydawałoby się, że Power Rangers należą do przeszłości, to Bandai Namco postanowiło uraczyć nas nową dawką Rangersów za pomocą gry komputerowej. Na youtube'owym kanale Bandai pokazano już krótką zapowiedź z elementami rozgrywki:
Jak widzicie nie ma co się nastawiać na produkcję AAA, bo nowi Power Rangers wydają się być prostym brawlerem z możliwością gry w kooperacji. Na swojej drodze, tak samo jak w serialu sprzed 20-stu lat (w którym gra jest bardzo mocno osadzona), spotkamy wspomnianą już Ritę Repulsę, jej potwory i kitowców, których jedynym zadaniem jest polec w walce z siłami dobra. Ale jak gra nosi tytuł legendarnych Wojowników Mocy to nie może zabraknąć tego z czego Rangersi słyną - zordów. Za każdym razem kiedy potwór Rity dostaje bęcki od Rangerów ta powiększa go do rozmiarów Godzilli -  wtedy do akcji wkraczają wielkie roboty, które łączą się w jednego Megazorda.
Podczas  New York Comic-Con na jednym ze stanowisk można było już zagrać w ''Saban's Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle''. Dzięki temu pokazowi wiemy, że gra pojawi się na rynku w styczniu przyszłego roku, a zagrać w nią będą mogli posiadacze Xboxów One, PS4 oraz PCtów.

Nowi Rangersi znajdą swoich amatorów?

Nowi/starzy Rangersi znajdą swoich amatorów?

[źródło: comicbookmovie.com,
">youtube.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze