Więcej gameplaya ze State of Decay 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

22 maja w nasze ręce trafi druga część State of Decay, a twrócy, studio Undead Labs, w związku z odbywającym się właśnie PAX East pokazali kolejny fragment z rozgrywki.

State of Decay 2 to, obok głośnego Sea of Thieves, chyba jedyny interesujący exclusive jaki pojawi się w tym roku ze stajni Microsoftu. Akcja gry osadzona zostanie w świecie opanowanym przez hordy zombie, a zadaniem graczy (w SoD2 zagracie nawet z trójką znajomych jednocześnie) będzie przetrwać w tym wyjątkowo niegościnnym środowisku.

Żeby tylko nie było tak pusto jak w grze Rare!

Gra zaoferuje spore możliwości craftowania przedmiotów, będziemy mogli przemieszczać się po mapie samochodem, gromadzili zapasy niezbędne do przeżycia, a nawet zarządzali naszą własną grupką ocalałych. Do tego dochodzi system rozwoju naszej postaci rodem z gier RPG. 

W związku ze State of Decay 2 i Sea of Thieves nasuwa mi się jeszcze jedno skojarzenie - obie gry od dnia premiery znajdziecie w usłudze Xbox Game Pass. Oznacza to, że nie musicie decydować się na zakup State of Decay 2 w pełnej cenie, bo macie możliwość wykupienia abonamentu na jeden miesiąc (chyba, że nie skorzystaliście jeszcze z 14-sto dniowego triala - wtedy gracie za darmo) co będzie Was kosztowało około 30 złotych. 

No dobrze, dosyć gadania, oto obiecany gameplay:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze