The Last of Us 2 w tym roku?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Styczeń 2019
  • Komentuj 3

Wiele osób z niekrytą radością czeka na The Last of Us 2, które od pierwszej zapowiedzi rozpaliło serca fanów. Sony pochwaliło się filmikiem, na ktorym widać zaplanowane na ten rok atrakcje, a wśród nich znajduje się również The Last of Us 2.

Chociaż jeszcze nie znamy daty premiery, możemy się spodziewać, że nastąpi w tym roku. Tę rewelację zdają się potwierdzać tweety Alanah'y Pearce, byłej pracownicy IGN.

Jak wiarygodne są te wiadomości? O ile zapowiedź Sony zdaje się być oczywistym znakiem na premierę TLoU2 w 2019 roku, to wiadomość od panny Pearce również można traktowac jako ''sprawdzone źródło''. Podczas swojej 3 letniej pracy dla IGN wielokrotnie spojlerowała wiadomości, zanim trafiły do publicznej świadomości. Do tego podczas swojej kariery nawiązała niejedną znajomość, która mogła zaowocować takimi sensacjami. 

Czy jednak premiera faktycznie będzie miała miejsce w tym roku? Możemy spodziewać się, że tak, w końcu rok dopiero się rozpoczął. Zanim jednak zaczniemy dzielić skórę na zwierzu, warto poczekać na oficjalnie potwierdzenie Sony lub Naughty Dog. Niemniej jednak, premiera jest już bliżej niż dalej.

[Źródło:extra.ie]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze