The International - finał!

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 13 Sierpień 2016
  • Komentuj 0

Gotowi na finały?!

Gotowi na finały?!

Już dzisiaj finały największego e-sportowego wydarzenia w historii! Wings Gaming zagra ze zwycięzcą meczu Digital Chaos kontra Evil Geniuses. Walka toczy się o ponad 34 000 000 zł. Drugie miejsce zgarnie 11 000 000 zł, a trzecie "tylko" 7 500 000 zł. Czekają nas pełne emocji rozgrywki, Wings Gaming - niepokonana chińska drużyna, Evil Geniuses - zwycięzcy zeszłorocznego The International oraz objawienie turnieju - drużyna Digital Chaos. Warto wspomnieć, że żadna z zaproszonych do turnieju przez Valve drużyn nie dostała się do top 6! To bez wątpienia najbardziej zaskakujący turniej jaki przyszło nam zobaczyć w historii Doty. Evil Geniuses jako jedyne ze stawki ma możliwość wygrania The International po raz drugi. Jeżeli ta sztuka by im się udała, łącznie tylko z tych 2 eventów zarobili by ok. 60 000 000 zł!

Czy Evil Geniuses uda się powtórzyć sukces z zeszłego roku?

Czy Evil Geniuses uda się powtórzyć sukces z zeszłego roku?

Zapraszam na relację z tego wydarzenia, która rozpocznie się od 19:30 na moim kanale Twitch. Na fanpage o godzinie 16:00 pojawi się konkursowy post, w którym do wygrania będzie Immortal dla Shadow Fienda. Wszystko co musicie zrobić, to wytypować wynik meczu Evil Geniuses vs. Digital Chaos. [źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze