The Game Awards 2018

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

Od jutra zacznie się prawdziwe szaleństwo. Oczy wszystkich zwrócą się na Los Angeles, gdzie odbywają się konferencje gigantów branży. To czas zapowiedzi największych tytułów. Nie możemy jednak zapomniec o drugiej najważniejszej imprezie, The Game Awards.

Kanadyjski dziennikarz Geoff Keighley podał na swoim instagramie oficjalną datę kolejnej edycji TGA. Wręczenie najwazniejszej nagrody za najlepszą grę roku odbędzie się 6 grudnia, czyli za pół roku. 

Według słow Geoffa na oficjalnej stronie wydarzenia, organizatorzy planują renowację formatu, a więcej informacji zostanie podanych w późniejszym terminie. W tym również jak fani będą mogli uczestniczyć w transmisji na żywo oraz eventach on-line.

Macie już jakichś faworytów do tytułu Game Of The Year?

[Źródła: twitter.com,thegameawards.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze