Trailer trailera gry?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Max Payne nadchodzi?

Max Payne nadchodzi?

UPDATE: _____________________________________________________________________________________________ Okazuje się, że Remedy zrobiło wszystkich zainteresowanych w przysłowiowego konia. Nie spodziewamy się nowej gry. Dobra robota panowie, pośmialiśmy się, to teraz na serio... Kiedy nowy Alan Wake?
_____________________________________________________________________________________________ Całkiem poważnie mówię, że to nie żart. Remedy Entertainment pokazało zwiastun trailera. Tym frustrującym, ale jednocześnie skrajnie podsycającym ciekawość krokiem zapowiedzieli kolejne dzieło wychodzące z ich fińskiego podwórka. Na filmie widzimy Sama Lake'a, dyrektora kreatywnego z Remedy, który przedstawia się kilka razy a potem ogłasza, że czeka nas trailer życia. Ok Jednak to pojawiają się dwa pytania. Kiedy i czego? Kiedy? Skoro niedługo, to prawdopodobnie w czasie The Game Awards pierwszego grudnia. Czasu jeszcze trochę mają, ale czy puszczą parę z ust o jaki tytuł chodzi?
Od dłuższego czasu wspomina się mocno o Alan Wake'u 2. Produkcja dostała zielone światło od Microsoftu, a sami Finowie często wspominali o kontynuacji. Czy jest więc prawdopodobna kolejna część Alana? Moim zdaniem chwilowo nie. Co dało się zobaczyć na tym filmiku od Remedy to na pewno fakt, że Sam charakterystycznie robi groźną minę i unosi ręce na wzór westernowego złośliwca. I może łyknęłabym kit o nowej produkcji, gdyby nie inne zdjęcie, również Sama z Remedy (tylko młodszego), które dotyczyło właśnie Max Payne'a. Porównajcie sami. Stare zdjęcie: 2110966-169_max_payne_retrospective_vf_100311_2800kbps Nowe zdjęcie z zapowiedzi: oz5bc9ff_clipboard01 Oba zdjęcia są jawnie podobne i z czystym sumieniem mogę obstawić, że na 99% otrzymamy nowego Maxa lub remake poprzednich części. Choć do tego nie potrzebne by było takie przedstawienie jak do zapowiedzi nowej gry.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze