TGA to nie tyklo Geralt

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2015
  • Komentuj 1
game-awards-2015 Naprawdę gorąco było na The Games Awards. Oprócz przyznania nagród podczas imprezy pokazano całkiem sporą liczbę zapowiedzi. Co tam gotują dla nas devsi?  Bo pachnie bardzo ładnie!

 Telltale Games daje Batmana i nie kończy z zombiakami

Telltale Games pracuje nad przygodową wersją Batmana. Na razie o grze nie wiadomo zbyt dużo oprócz tego, że premiera ma mieć miejsce gdzieś w 2016 roku i pozwoli nam zagłębić się w ''złożone życie i umysł Bruce'a Wayne'a''.

The Walking Dead: Michonne

Mini-seria będzie, zdaniem twórcy The Walking Dead Roberta Kirkmana, odbiciem świata jaki czytelnicy mogą znaleźć w komiksie. Nie ma co się jednak nastawiać na szybką premierę.

ShaqFu powraca

Shaq Fu: A Legend Reborn to kolejna próba stworzenia gry przez legendę NBA Shaquille'a O'Neala. Pierwsza część jest przez wielu uznawana jest za jedną najgorszych gier w historii. Czy odrodzony Shaq to zmieni? Przekonamy się w przyszłym roku.

W FarCry Primal oswoimy dzikie bestie

Bez broni palnej i pojazdów za to z możliwością ''udomowienia'' prehistorycznych zwierzą - tak zapowiada się planowany na przyszły rok FarCry Primal. Ubisoft pokazał pierwsze ujęcia z rozgrywki, które prezentują się bardzo korzystnie.

Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy!

Baba Yaga: The Temple of the Witch to dodatek do udanego Rise of the Tomb Raider. Brytyjska pani archeolog tym razem ruszy na niebezpieczną przygodę w poszukiwaniu tajemniczej wiedźmy.

Premiera i od razu coś za darmochę

Któż nie lubi dostawać gier za darmo? Własnie. Wyciągnięte nieco z kapelusza Shadow Complex Remastered możecie pobrać zupełnie za darmo ze strony producenta i wypróbować na własnej skórze. Nieźle nie? [źródło: thegameawards.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze