6 minut z TWD: Michonne

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Luty 2016
  • Komentuj 3
Telltale pokazuje sześciominutowy gameplay z nowej mini serii rozgrywanej w świecie żywych trupów. Pierwszy odcinek TWD: Michonne zatytułowany In Too Deep ukaże się 23 lutego.  Nowa mini seria w świecie The Walking Dead kazała na siebie czekać nieco dłużej niż było to pierwotnie planowane. Telltale początkowo chciało wydać grę jesienią zeszłego roku, ale z różnych względów okazało się to niemożliwe.

Serialowa Michonne otrzyma własną miniserię

Serialowa Michonne otrzyma własną miniserię

W grze będziemy kierować tytułową Michonne, którą powinni kojarzyć zarówno miłośnicy komiksów Roberta Kirkmana jak i fani serialu telewizyjnego. Akcja pierwszego odcinka In Too Deep rozpoczyna się na pokładzie statku The Companion gdzie Michonne wraz z Petem i jego drużyną szuka wzdłuż brzegów zatoki Chesapeake zapasów i ocalałych ludzi. Załoga The Companion odbiera rozpaczliwy sygnał radiowy z kolonii Monroe, w której jak się później okazało doszło do straszliwej rzezi, a ocalali z masakry mieszkańcy są jednymi z głównych podejrzanych w tej sprawie. Twórcy zapowiadają, że w grze będziemy mieli okazję zerknąć nieco głębiej w psychikę głównej bohaterki, oraz dowiemy się co sprawiło, że rozstała się z Rickiem, Carlem i resztą jej zaufanej grupy.

Przed Michonne kilka trudnych wyborów...

Przed Michonne kilka trudnych wyborów...

Początkowo Telltale mówiło, że żeby odpalić TWD: Michonne potrzebne będzie posiadanie co najmniej jednego odcinka z drugiego sezonu The Walking Dead, ale zarzucono te plany i Michonne będzie samodzielnym spin-offem. Jeśli już przy The Walking Dead jesteśmy to trzeci sezon ma pokazać się na jesień tego roku. Wracając do Michonne: seria będzie składała się z trzech odcinków. Pierwszy, jak już napisałem, pokaże się 23 lutego, a więc w przyszły wtorek. Kolejny epizod zatytułowany Give No Shelter planowany jest na marzec, trzeci i zarazem ostatni odcinek pod tytułem What We Deserve swoją premierę będzie miał w kwietniu. TWD: Michonne pokaże się także na urządzenia przenośne zarówno te z Androidem jak iOSem. W obu przypadkach na pierwszy odcinek poczekamy dwa dni dłużej niż posiadacze stacjonarnych sprzętów czyli do 25 lutego. [źródło: youtube.comtelltalegames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze