The Dragon, The Hare, and The Beast Lair!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2023
  • Komentuj 0

Deweloper Yaza Games i wydawca Daedalic Entertainment mają przyjemność wydać drugą dużą aktualizację Inkulinati, zabawnej, ale bezlitośnie wymagającej średniowiecznej gry strategicznej. Po wysłuchaniu opinii graczy, nowa aktualizacja będzie zawierać wiele wymaganych zmian i aktualizacji, w tym nowe bestie, nowe talenty, nowy typ bitwy, aktualizacje rozgrywki i wiele, wiele więcej.

Druga, duża aktualizacja do Inkulinati

Aby uczcić drugą aktualizację, Inkulinati będzie o 30% tańsze w ramach Steam Midweek Madness od poniedziałku 5 czerwca do czwartku 8 czerwca. Nowa aktualizacja jest już dostępna na Xbox One i Series X|S za pośrednictwem Xbox Game Preview i Game Pass, a także na PC i Mac za pośrednictwem Steam Early Access, GOG Early Access i Microsoft Store (tylko na PC).

Z pozoru beztroska i kapryśna gra Inkulinati okazała się złożoną i wymagającą grą strategiczną. Zespół Yaza wsłuchiwał się w opinie graczy i uwzględnił ich prośby oraz ulepszenia w drugiej dużej aktualizacji. Zmiany te obejmują:

  • Nowe bestie - 2 Zające (więksi i bardziej złośliwi kuzyni Królików), Pszczoły (ze śmiercionośnymi żądłami i malutkimi kapeluszami) oraz wszechpotężny Smok (najpotężniejsza Bestia w całym Inkulinati!).

  • Nowe legowiska - nowy rodzaj bitwy w trybie Journey. Leże bestii to element pola bitwy, z którego co jakiś czas wyłaniają się wrogie bestie, a ty wygrywasz walkę tylko wtedy, gdy zniszczysz wszystkie legowiska bestii na polu bitwy - i wszystkich przeciwników.

  • Nowy system specjalizacji - Rozpoczynając grę, możesz teraz wybrać Faculty, który określa twoją specjalizację jako Inkulinati Master. Dziewięć kierunków reprezentuje różne strategie i synergie, których będziesz używać podczas gry, zaprojektowane specjalnie do potrzeb graczy.

  • Nowe aktualizacje rozgrywki - Wiele nowych ulepszeń zwiększających ogólne wyzwanie i regrywalność, w tym nowy akt, który jest odblokowywany po ukończeniu trybu Journey po raz drugi, nowe tabele wyników, system oceniania, nowe lokacje niezwiązane z bitwami (uważaj na Alchemika i księżniczkę!), a także nowe akcje rąk!

Po 700 latach powstawania (:D), Inkulinati jest już dostępne we wczesnym dostępie na PC Early Access i Xbox Game Preview.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze