Powstanie Stardew Valley 2?

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 11 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Jeśli chcecie szybkiej odpowiedzi na tytułowe pytanie to łapcie: nie wiadomo. Jeśli interesują Was szczegóły to zapraszam dalej. Ze swojej strony dodam, że Stardew Valley to prawdziwa perła wśród indyków. Zdaję sobie sprawę, że gra o farmerze nie każdemu musi przypaść do gustu, tak zachęcam do sprawdzenia jej. Zwłaszcza, że posiada pełnoprawny multiplayer, który w tak nietypowej konwencji sprawdza się wyśmienicie!

Stardew Valley 2? A może Stardew Valley 1.9? Wszystko jest możliwe!

Eric Barone ostatnio coraz mocniej zapowiada najnowszą aktualizację do Stardew Valley, opatrzoną numerkiem 1.5. Jeszcze nie wiemy kiedy wyjdzie i co wprowadzi, ale mamy spodziewać się sporego pakietu nowości, ale także usprawnień. Co jednak dalej z przyszłością gry?

Twórca twierdzi, że sam do końca nie wie. Jest jednak przekonany, że Stardew Valley dalej będzie rozwijane, tylko nie wie w jakiej formie. Deweloper wydaje aktualizacje za darmo, bowiem twierdzi, że miłość społeczności i to w jaki sposób traktowane jest Stardew Valley to wystarczająca zapłata. Dlatego, mimo, że oficjalnie pracuje nad dwoma innymi projektami, to po godzinach cały czas dłubie przy swoim dziele życia.

Efektem tego są kolejne aktualizacje z nowościami, ale ile ich jeszcze będzie? Czas pokaże. Eric Barone twierdzi, że sytuacja sama się wyklaruje. Może dostaniemy ostatnią aktualizację 1.9 lub 1.99 i nic więcej? Może utalentowany twórca ogłosi powstanie kontynuacji w postaci Stardew Valley 2? Nic nie wiadomo poza tym, że gra nie zostanie porzucona i jeszcze o niej usłyszymy. Na ten moment nie ma nawet pewności, czy dostaniemy aktualizację 1.6, ale nie ma się o co martwić – Eric Barone nie zostawi nas z pustymi rękami.

Co by przyszłość nie przyniosła, ja będę zadowolony. Stardew Valley dostarczyło mi bowiem setki godzin dobrej zabawy i jestem niezmiernie wdzięczny twórcy, że za tak niską cenę był w stanie uszczęśliwić taką marudę, jak ja. I pamiętajcie Abigail is love, Abigail is life.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze