The 100 wraca w kwietniu!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Luty 2019
  • Komentuj 8

125 lat minęło, od kiedy Clarke, Bellamy i resztka ocalałych opuścili ziemię. Zahibernowani i doglądani przez Monty'ego i Harper dolecieli do nowego domu. Nowej planety, o której nie wiemy nic, oprócz faktu, że da się na niej żyć i właśnie staje się domem dla ostatnich przedstawicieli ludzkości.

Już 30 kwietnia pojawi się pierwszy odcinek 6 sezonu The 100. Stacja CW ogłosiła wiosenną ramówkę, w której znalazł się kolejny sezon ''Setki''. Załogę czeka ciężkie lądowanie, a później.... prawdziwy powrót do 1 sezonu. Co poczują lądując po raz drugi na prawdziwej ziemii? Czy zniszczenie planety czegoś ich nauczy i czy zadbają o nią lepiej niż o poprzednią?

Wszyscy fani zadawali sobie pytanie, czy pojawią się obcy, albo stara zaginiona arka, która zastąpi wątek Ziemian z pierwszych sezonów? Czy planeta będzie przyjazna, czy krwiożercza fauna i flora postanowi pozbyć się nieproszonych gości? Tyle pytań, a serial dostaje jakby drugie życie, które scenarzyści mogą rozwinąć w absolutnie dowolną stronę. Nowa planeta, nowy start.

Na Netflixie w Polsce serial pojawi się tydzień później, czyli na początku maja. Niżej znajdziecie galerię pierwszych zdjęć z nowego sezonu.

Więcej zdjęć znajdziecie na: tvline.com.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze