''Rush'' inspirowany BF'em

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Wrzesień 2016
  • Komentuj 1
''Rush: Inspired by Battlefield'', to nowy pomysł twórców ze Studio71 oraz Corridor, którzy chcą przenieść magię gry DICE na mały ekran. Jak im to wyszło? Przekonamy się 20 września.  Nie, nie chodzi tutaj o serial na podstawie Battlefielda, o którym pisałem dla Was jakiś czas temu. Ta produkcja zostanie stworzona zostanie przez potężne studio Paramount Television, a do pracy nad serialem zostali zaangażowani ludzie z Oscarami na koncie. Tego samego powiedzieć nie można o paniach i panach ze Studio71 oraz YouTube'owych twórcach z Corridor Digital, choć oczywiście totalnymi amatorami nazwać ich na pewno nie można. Corridor specjalizuje się w tworzeniu krótkich, napakowanych akcją filmików na YT. Ich kanał subskrybuje nieco ponad 4 miliony ludzi.

Serialowi tematyką najbliżej do ''czwórki''

Serialowi tematyką najbliżej do ''czwórki''

''Rush: Inspired by Battlefield to serial, który przenosi epicką skalę i prawdziwie wciągający fotorealistyczny gameplay znany z Battlefielda na następny poziom w pełnej akcji i efektów specjalnych historii, która zachwyci fanów, zarówno nowych jak i starych, jednocześnie demonstrując najważniejsze aspekty gry jak: współpraca w drużynie, strategia i społeczność'' dowiadujemy się dzięki tvseriesfinale.com. Historia serialu pokaże nam konflikt dwóch drużyn: dobrej i złej (tutaj twórcy chyba za bardzo się nie wysilili). Akcja, z tego co zrozumiałem, odbywać się będzie w fikcyjnym państwie na pograniczu Rosji, Białorusi i Ukrainy. Oczywistym jest, że twórcy inspirowali się w tym wypadku wojną na Ukrainie. Grupa amerykańskich żołnierzy ma za zadanie przejąć i zniszczyć pieniądze należące do terrorystów, na drodze staną im najemnicy z jednej z prywatnych korporacji wojskowych.
Trailer serialu macie już za sobą, a ja ciekawy jestem Waszych wrażeń. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest produkcja hollywoodzka, choć proszę nie traktować tego jako zarzut. Gorzej, moim zdaniem, jest z tą całą ''inspiracją'' Battlefieldem. Jasne - są spluwy, wybuchy, znajdzie się też kilka pojazdów wojskowych, ale muszę stwierdzić, że klimatu rodem z gry DICE jest tam jak na lekarstwo. O jednookiej Pani Snajper, która moim zdaniem do filmu trafiła trochę na siłę, nie będę nawet wspomniał. Rzecz najważniejsza - serial pokaże się 20 września w serwisie go90.com, który... nie jest niestety dostępny w naszym kraju, choć idę o zakład, że serial prędzej czy późnej będzie także oficjalnie dostępny nad Wisłą. A jak nie będzie? Chyba jakoś to przebolejemy. [źródło: youtube.comtvseriesfinale, everydaynodaysoff.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze