Techland szuka ludzi do play testów swoich gier

  • Autor: Michał Wojewódka
  • Opublikowano: 19 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

Marzyło Wam się zawodowe testowanie gier? Play testy to dobry sposób, aby sprawdzić jak wygląda praca testera od kuchni! 


Poszukiwani są nie tylko fani Dying Lighta, choć oczywiście to oni zapewne wykażą się największym zainteresowaniem. W zależności od Waszych preferencji gamingowych, które musicie podać w ankiecie, możecie dostać zaproszenie do kilkuosobowej grupy, która będzie mogła odwiedzić wrocławską siedzibę Techlandu. 

Play testy odbywają się minimum raz w miesiącu i trwają około 3-4 godzin. Jeśli więc jesteście z okolic Wrocławia lub chcielibyście wziąć w nich udział, to możecie zapisać się pod tym linkiem: http://playtest.techland.net/.

Wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z przyjęciem na kolejne beta testy, natomiast każde zgłoszenie zostaje w bazie i w razie dopasowania Waszego profilu do konkretnych testów możecie takie zaproszenie otrzymać.

Oprócz prac nad Dying Lightem 2 i tajemniczą grą fantasy, Techland wciąż intensywnie wspiera pierwszego DL-s dodając do niego każdego roku mnóstwo nowej zawartości. Niedawno pojawił się również switchowy port Call of Juarez: Gunslinger, który zebrał całkiem niezłe recenzje i ewidentnie pokazał, że gracze mają smaka na Dziki Zachód. Również Arise od studia Piccolo, które Techland wydaje pod swoimi skrzydłami, okazało się być fantastyczną, krótką i emocjonalnie wymagającą grą. Moją recenzję Arise: A Simple Story możecie sprawdzić TUTAJ.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze