Dying Light i 10 DLCeków

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

W połowie czerwca Techland poinformował, że w ciągu następnych 12 miesięcy Dying Light rozszerzy się o 10 darmowych DLCeków. Teraz wiemy o nich ciut więcej.

Trzy lata po premierze Dying Light trzyma się całkiem dobrze. Tymon Smektała z Techlandu chwali się, że nawet teraz w zombiakowy survival grywa po pół miliona graczy miesięcznie. Patrząc na to jakie spadki graczy zaliczają wielkie tytuły od Ubisoftu (The Division, For Honor) czy EA (SW: Battlefront) to Techland ma powody do dumy.

A jak sprawić, żeby gracze zostali jeszcze dłużej? Oczywiście darmową zawartością. Przez następne 12 miesięcy Dying Light rozszerzy się o 10 darmowych DLC, w których znajdziemy nowe bronie, trudniejszych i bardziej wymagających przeciwników czy kolejne zagadki do rozwiązania.

Niestety nadal nie wiemy kiedy  ''Content Drop #0'', czyli pierwsze z rozszerzeń, trafi do gracza. Techland ujawnia jedynie, że nastąpi to ''wkrótce''. 

[źródło: Dying Light]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze