Andromeda 16 marca?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Nowa galaktyka coraz bliżej

Nowa galaktyka coraz bliżej

W Polsce na nowego Mass Effecta musimy poczekać do 23 marca. I chociaż ten miesiąc obfitować będzie w inne, równie ciekawe premiery jak kolejny South Park, to dla niecierpliwych jest opcja wcześniejszego wypróbowania gry.

Postępy z triala zostaną po premierze

Postępy z triala zostaną po premierze

Na oficjalnych Tweeterach Mass Effecta, 21 stycznia pojawiły się informacje o dziesięciogodzinnym trialu Andromedy. Dotyczą one jedynie subskrybentów EA Access i Origin Access. I platform PC oraz Xbox. Posiadacze PS4 nie będą mieli takiej okazji. Niestety, Aaryn Flynn potwierdził 7 stycznia, że podobnie jak w przypadku Titanfall 2, nie będzie season passa dla Andromedy. Od razu przywodzi to na myśl charakterystyczne lawiny płatnych DLC, w cenie połowy samej gry. Jednak EA zdaje sobie sprawę z niezadowolenia graczy takim obrotem spraw, ''Będziemy o tym rozmawiać później :)'' – wyznał Aaryn.

Dusisz wysłannika EA? Bierz go, jest Twój...

Dusisz wysłannika EA? Bierz go, jest Twój...

Zdecydowanie wołałabym season passa niż wcześniejszy dostęp do gry. Mam nadzieję, że przed pierwszym DLC wymyślą sposób, jak nie wkurzyć kolejnej masy fanów wciskając nam wyciętą zawartość gry za całkiem sporą kwotę. [Źródła: gamespot.com, gamezilla.pl, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze