Taniec Fortnite u Ellen DeGeneres

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Październik 2018
  • Komentuj 5

Ellen to prawdziwa gwiazda, wzór kobiety zabawnej, inteligentnej i do tego kobiety sukcesu. Co się jednak dzieje, gdy do jednej gwiazdy przyjdzie druga wielka gwiazda? Szaleństwo.

Program Ellen odwiedził Ninja, najbardziej popularny streamer Fortnita. Człowiek, który za 5 minut swojego grania zarabia tysiące dolarów, absolutny mesjasz nastoletnich graczy. I chociaż naczelny Youtuber świata, PewDiePie ma 67 milionów subów, to Ninja powoli goni go mając na konie tych milionów już 19.

W programie Ninja opowiedział Ellen o swojej pracy, a także pokazał jej siłe społeczności gejmerskiej, która oszalała na jego widok. Pokazał jej również jak grać w Fortnite, chociaż trzeba przyznać, że Ellen nie ma wrodzonego talentu. 

Wesoły film, super popularna gra, młody celebryta i gwiazda amerykańskiej telewizji. To nie mogło się nie udać.

[Źródła: ellentube.comgamesradar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze