Pustynia w PUBG dokładnie za tydzień

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Listopad 2017
  • Komentuj 9

Przy okazji przyszłotygodniowej gali The Game Awards Bluehole ujawni drugą, po Erangel, mapę w hitowym PayerUnknown’s Battlegrounds. 

PUBG ma za sobą bardzo dobry rok, grze nie tylko udało się pobić kilka rekordów jeśli idzie o ilość sprzedanych kopii i jednoczesnych graczy, ale jest także nominowana do tytułu gry roku w ramach The Game Awards. Choć sam Brendan Greene uważa, że zwycięstwo powinno należeć do gier spod znaku Nintendo, to PUBG wydaje się mieć realne szanse na zwycięstwo.

Tegoroczne The Game Awards będzie dla Bluhole bardzo ważne także z innego powodu: to właśnie wtedy firma przeprowadzi pierwszy pokaz nowej, pustynnej mapy jaka ma trafić do gry do końca przyszłego miesiąca. Co ciekawe, na pokazie nie zobaczymy jedynie nagranego gameplaya, tylko pokaz rozgrywki na żywo:

Co o mapie wiemy już teraz? Od pewnego czasu do sieci trafiają screeny nowej planszy, widzieliśmy też już jaki będzie jej układ. Do tego pojawią sie na niej nowe pojazdy, a nasz arsenał wzbogaci się o kilka różnych jednostek ognia. Wraz z grudniową premierą PUBGa, po tym jak tytuł definitywnie opuści early access, do gry ma też trafić możliwość przeskakiwania przez płoty i wspinania się po murach.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze