Tak, powstaje film o Borderlands

Borderlands 3 okazało się sporym sukcesem. Nie wiem, czy graliście już, czy czekacie na debiut gry na innych platformach. Niemniej ostatnia część zwariowanego looter shootera cieszy się spora popularnością. Ja przyznam szczerze, że od nadmiaru grania w Borderlands 2 nie mam takiej ochoty na „trójkę”, ale uniwersum wciąż mnie interesuje. Specyficzne, niepoważne, a do tego styl graficzny do mnie przemawia. To wyobraźcie sobie przeniesienie tego wszystkiego na duży ekran w kinie. Podjarani?

Borderlands zmierza do kin

Tak, Borderlands otrzyma własny film. Randy Pitchford, CEO Gearbox, potwierdził to doniesienie na swoim Twitterze. Co więcej, ujawnił nawet kto będzie reżyserem filmu – padło na Eliego Rotha. Ten pan ma na swoim koncie Bękarty Wojny, w których występował, jako Sierżant Donny Donowitz. Czy poradzi sobie ze stworzeniem filmu w uniwersum Borderlands? Czas pokaże.

Eli Roth wyreżyseruje Borderlands

Eli Roth ma na swoim koncie kilka filmów, jak serię Hostel, czy Cabin Fever. Patrząc po jego kontaktach z Quentinem Tarantino oraz zamiłowaniu do sieczki, możemy spodziewać się całkiem brutalnego Borderlands. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zapomni o kreskówkowym aspekcie tego świata – według mnie to ważna część tego świata.

Więcej informacji na temat tej produkcji powinniśmy otrzymać w okolicach 27 lutego, podczas PAX East. Liczycie na ten film, czy macie raczej umiarkowane oczekiwania wobec niego?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze