Detektyw Pikachu z nowym trailerem!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Luty 2019
  • Komentuj 4

Warner Bros podzielił się z nami najnowszym trailerem Detektywa Pikachu. Reynolds w roli elektrycznej myszy przechodzi sam siebie, a scenariusz Alex Hirsch i Nicole Perlman wyciśnie z nas głośny śmiech. Już teraz po samych trailerach można zauważyć, że niewybredne poczucie humoru Ryana Reynoldsa wsiąknie w postać Detektywa Pikachu. Żółty i pluszowy Deadpool z domieszką pokemonowego szału. To nie może się nie udać.

Szczególnie spodobała mi się scena na arenie, gdzie nasz mały detektyw skupia się przed walką z Charizardem. No po prostu coś pięknego, a biorąc pod uwagę, że wiele charakterystycznych min (np. niezadowolenie Jigglypuffa, gdy nie jest słuchany) zostało wiernie odwzorowanych na animacjach Pokemonów, to będzie to świetna przygoda dla każdego trenera.

Wydaje mi się jednak, że film trafi nie tylko do graczy Pokemon Go i odsłon na konsole, ale również do wszystkich fanów Deadpoola i popkulturowych ikon.

Niestety, na premierę poczekamy dłużej niż cała reszta świata (tak, nawet Ukraina ma premierę dzień po światowej). W naszych kinach film pojawi się dopiero 31 maja. W tym czasie posiadacze Nintendo mogą chwycić za growy pierwowzór Detective Pikachu, a reszta musi zadowolić się trailerem.

Czekacie na film? Czy Was też ten zwiastun rozbawił i zachęcił do obejrzenia filmu?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze