Death Stranding, Control i Blair Witch

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Lipiec 2019
  • Komentuj 1

Lubimy horrory, lubimy dziwne gry, lubimy trailery i lubimy, gdy gry zapowiadają się bardzo ciekawie. I tak się składa, że akurat w ciągu ostatnich kilkunastu godzin po raz kolejny mogliśmy rzucić na 3 tytuły, które zapowiadają się na kawał solidnej rozgrywki.

Zobaczcie nowy trailer do Death Stranding, dziwacznej gry równie ekscentrycznego Hideo Kojimy, zapis rozgrywki z polskiego horroru zapowiedzianego na E3 - Blair Witch (tego, który wyjątkowo przypominał nowego Alan Wake'a, oraz właśnie coś od Remedy, niestety nie kolejną odsłonę przygód Alana (chociaż prawa do gry powróciły do studia). Ich nowa gra to Control, pokazany dzisiaj na nowym trailerze.


Trailer Control - nowa gra Remedy, twórców Alan Wake i Max Payne

Control premierę będzie miał za niecały miesiąc, 27 sierpnia, a trafi na PC, PS4 i Xbox One. Główna bohaterka, Jesse Faden, dzięki swoim paranormalnym zdolnościom zabierze nas w fantastyczną przygodę, z czego zresztą słynie Remedy. Ja co prawda wciąż niecierpliwie czekam na ''Tak, robimy Alana Wake'a 2!', ale w trakcie tego bolesnego oczekiwania Control z pewnością osłodzi nam koniec lata. Tutaj możecie znaleźć jedną z misji pobocznych z Control i zapoznać się z grą.


Polski Horror od Bloober Team - Blair Witch Gameplay

Legenda o wiedźmie ożywa na nowo, za sprawą polskiego studia Bloober Team, które specjalizuje się w rewelacyjnych horrorach. Po świetnym Observerze i Layers of Fear i jego nowiutkiej jeszcze kontynuacji, czas wejść do lasu i stanąć twarzą w twarz z legendarnym zagrożeniem. Wygląda bardzo dobrze, choć narazie mało strasznie, to z pewnością wyróżnia się mechaniką i wykorzystaniem psa jako towarzysza, któremu możemy wydać odpowiednie komendy. Polacy jadą z nowym Blair Witch na Gamescom, więc niedługo powinniśmy usłyszeć kolejne ciekawostki o grze.


Death Stranding: Heartman - dziwny jest ten świat, gdzie... Kojima macza palce

Heartman to jeden z bohaterów gry ze wszelkich miar dziwnej, nawet jak na standardy graczy, którzy przecież nawykli do wielu specyficznych rzeczy. Razem z Samem Bridgesem i jego... płodem, postarają się zrozumieć co wydarzyło się na świecie. Zapewne byłoby im znacznie łatwiej, gdyby nasz kolega nie umierał co 21 minut. Tak, każdy cykl jego życia trwa 24 minuty, z czego trzy spędza ''po drugiej stronie''. Co robić w nieśmiertelnym życiu? Oglądać filmy, słuchać muzyki, grać w gry i oczywiście rozwiązywać zagadki dziwnej apokalipsy. Nowy trailer prezentuje się zjawiskowo, a gra coraz bardziej kusi. Premiera tego wyjątkowego exclusiva na PS4 już 8 listopada tego roku.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze