Elon Musk dozbroi nas w Borderlands 3!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 29 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Elon Musk opracował miotacz płomieni, a studio Gearbox Software chce wykorzystać go w najnowszej odsłonie Borderlands.

Elona Reeve'a Muska, filantropa, przedsiębiorcy i wizjonera nikomu przedstawiać nie trzeba. Pomysłodawca PayPala, Hyperloopa, Tesli i SpaceX wielokrotnie zaskakiwał nas swoją pomysłowością i iście młodzieńczą fantazją.

Jego firma o wielce znaczącej nazwie The Boring Company (zajmuje się głównie kopaniem tuneli, stąd nazwa = to bore - drążyć/wiercić) opracowała pierwszy na świecie bezpieczny miotacz ognia. Sam Musk mówi o nim, że jest... beznadziejny, ale powinien pomóc w przypadku apokalipsy zombie. Do miotacza załączona jest gaśnica. Firma przyznaje, że cena gaśnicy jest wygórowana i wszędzie można kupić ją o wiele taniej, ale ta ma przynajmniej fajną naklejkę.

 

Na twitterze pojawiła się wypowiedź Elona Muska dotycząca miotacza płomieni. Wśród osób, które na nią zareagowały, znalazł się dyrektor wykonawczy studia Gearbox Software, Randy Pitchford. W komentarzu zapytał on Muska, czy istnieje możliwość wykorzystania miotacza w najnowszej grze z serii Borderlands. 

Musk zgodził się. Miotacz płomieni będzie zawierał tekst jego autorstwa.

Tylko 500 dolarów, bierzcie i kupujcie, bo ilość egzamplarzy jest ograniczona!

Gra Borderlands 3 jeszcze nie została oficjalnie ogłoszona, ale skoro studio zbiera właśnie pomysły do nowych broni, to pewnie istnieją spore szanse, że wkrótce dowiemy się czegoś więcej. Może Musk, w ramach współpracy, wydusi od nich jakąś datę i opublikuje ją potem na swoim Twitterze? Fajnie by było, by współpraca między studiem i biznesmenem nie ograniczyła się tylko do tego jednego epizodu.

A Wam jak podoba się miotacz? 

[Źródło: gamespot.com, gameguru.ru]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze