Sześcianowy film

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 28 Czerwiec 2016
  • Komentuj 3

Jeszcze ponad dwa lata czekania, wytrzymacie?

Jeszcze trzy lata czekania, wytrzymacie?

Stało się! Poznaliśmy datę kolejnej ekranizacji gry. Tym razem padło na niepowtarzalnego Minecrafta, który swoją premierę będzie miał 24 maja 2019 roku w 3D i IMAX.  Żyjemy w czasach, w których już każdy wybudował sobie domek z ''dirtu". O sukcesie Minecrafta nie trzeba opowiadać, jest to jedna z najwspanialszych gier w historii, która swoim minimalizmem podbiła serca wielu graczy. Dlatego oczywiste było, że pomimo wielu przedmiotów z motywem klocków wkrótce otrzymamy także film w tym uniwersum. Może i data nie zachwyca, ale jak piszą twórcy: "Tak, to może wydawać się długim okresem, lecz to właściwa ilość czasu, aby ten film był niesamowity. A wszyscy chcemy niesamowity film o Minecrafcie, prawda?". Po tym zdaniu mam wrażenie, że Mojang chce nam przekazać - śpijcie spokojnie, bo produkcja ta będzie aspirować o miano najlepszej ekranizacji gier wszech czasów. Reżyserem został, którego możecie pamiętać z serialu ''U nas w Filadelfii", gdzie był pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem.

Dzięki Robowi McElhenney'owi Steve w końcu przemówi?

Dzięki Robowi McElhenney'owi Steve w końcu przemówi?

Choć nie wiemy nic o fabule, producent Roy Lee podzielił się ze światem informacją, że ludzie odpowiadający za film będą mieli wgląd w nadchodzące projekty i aktualizacje gry, przez co będą mieli możliwość czerpania pomysłów z gry i vice versa. A co z Wami? Czy czekacie na film w uniwersum Minecrafta? [źródła: mojang.comwww.theverge.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze