Steve, Alex, Zombie i Enderman w Super Smash Bros.

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 04 Październik 2020
  • Komentuj 0

No dobra, przyznaję, że jestem totalnie zaskoczony. Super Smash Bros. Ultimate ma na swoim koncie postacie z naprawdę różniastych uniwersów. Chyba jednak nikt nie spodziewał się, że Nintendo będzie współpracowało z Mojang! W ramach tej kooperacji, do wspomnianej produkcji trafią bohaterowie Minecraft!

Minecraft łączy siły z Super Smash Bros. Ultimate oraz dostanie świecącą kałamarnicę!

Jakimi bohaterami Minecraft? Oczywiście chodzi o Steva oraz Alex, a do tego Zombie i Endermana. Ciężko tą ostatnią dwójkę uznać za „bohaterów”, ale jako grywalne postaci w Super Smash Bros. Ultimate z pewnością się sprawdzą. Ekipa trafi do gry w ramach paczki DLC Fighter Pass Vol. 2, które kosztować będzie niecałe 30 dolarów.

To jednak nie wszystko! Wspominałem ostatnio o głosowaniu na nowe stworzenie w Minecraft, prawda? Znamy już wyniki – gracze zdecydowali, że do gry trafi Glow Squid, czyli świecąca kałamarnica. Nie robi niczego, poza świeceniem w wodzie, więc nie wiem jakim cudem uznano, że to lepszy wybór od kwiecistej krowy, czy lodowego moba. Może to symptomy starości u mnie? Kto wie…

Spokojnie, świecąca kałamarnica to nie jedyna nowość, którą otrzyma Minecraft. Zapowiedziano na przyszłoroczne lato aktualizację Caves and Cliffs. Zmieni ona sposób w jaki gra generuje jaskinie, a do tego zwiększy ich różnorodność, dodając kilka nowych typów. Otrzymamy również nowe, śnieżne biomy, a do tego archeologię i dwa nowe moby – jednym z nich jest askalotl!

Nie wiem jak Wy, ale ja wypatruję tych nowości w Minecraft.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze