Symulator pieczenia chleba jest prawdziwy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że właściciele piekarni nigdy nie śpią? Co może być tak czasochłonnego i trudnego w pieczeniu chleba i bułek? Bierzesz mąkę, wodę i drożdże. Wkładasz je do miksera, a potem do pieca. Bułka z masłem. No właśnie, bułka bułce nie równa. Musisz przygotować ciasto, używać maszyn, odmierzać składniki i wypróbowywać przepisy. Twoje wypieki muszą dotrzeć cieplutkie do sklepów. Inwestuj to, co zarobiłeś, dostosuj swoją kuchnię i pamiętaj, że wszyscy uwielbiają gorący i chrupiący chlebek, więc nie ma czasu na odpoczynek. Opóźnienia mogą być kosztowne.

Symulator pieczenia chleba jest prawdziwy

Bakery Simulator to symulator z perspektywy pierwszej osoby, który pozwoli Ci poznać tajniki zawodu piekarza. Wstawaj z kurami i przekonaj się, co to znaczy być piekarzem! W Bakery Simulator każdy przepis jest inspirowany prawdziwymi! Sprawdź książkę kucharską, skorzystaj z bazy oryginalnych przepisów i naucz się piec kilkadziesiąt rodzajów chleba, bułek i nie tylko. Bądź precyzyjny - w przeciwnym razie Twoje wyroby nie będą prawidłowo wypieczone.

CECHY GŁÓWNE BAKERY SIMULATOR:

  • Wybierz swój cel - Sklepy potrzebują różnych rodzajów pieczywa. Chleb i bułki to za mało - niektóre oczekują croissantów, bajgli czy muffinek. Przeglądaj codzienne listy zamówień, wybieraj je i zobowiązuj się do regularnych dostaw. Podnieś swoją reputację i zaufanie wśród sklepów, realizując dostawy na czas.
  • Znajdź najlepsze składniki - Zarządzaj i kontroluj przestrzeń magazynową składników. Zamawiaj z magazynu różne rodzaje mąki, drożdży i dodatków. Sprawdzaj, których składników brakuje lub których zaczyna brakować - w przeciwnym razie możesz znaleźć się w trudnej sytuacji i nie być w stanie pracować nad zamówieniami!
  • Zarabiaj i inwestuj - Zainwestuj ciężko zarobioną gotówkę w nowszy sprzęt, który pozwoli Ci wypiekać jeszcze więcej produktów. Kup większy samochód dostawczy lub maszyny do wypieku innych rodzajów chleba. Rozbuduj swoją piekarnię.
  • Dostosowywanie piekarni - Wybierz swój własny sprzęt piekarniczy z listy kilkudziesięciu dostępnych maszyn i urządzeń. Postępuj zgodnie z instrukcjami obsługi... lub znajdź dla nich własne zastosowanie. Rozbudowuj i dostosowuj przestrzeń roboczą do własnych upodobań. W miarę postępów w grze instaluj coraz więcej maszyn piekarniczych. Kupuj blaty, półki i narzędzia. Stwórz idealne warunki do pieczenia!
  • Logistyka jest kluczowa - Zaplanuj trasę tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu podczas rozładunku. Pośpiesz się i dostarcz ciepły chleb do sklepów przed ich otwarciem. Pamiętaj, że opóźnienia będą Cię kosztować!
  • Otwarty świat ze zmieniającą się bazą klientów - Od czasu do czasu będą pojawiać się nowe piekarnie. Reaguj na potrzeby rynku i inwestuj w nowy sprzęt, aby nie zbankrutować.

Twórcą Bakery Simulator jest studio Live Motion Games. Gra dostępna jest już na Steam. Za wydanie Bakery Simulator odpowiedzialne są Gaming Factory i Ultimate Games.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze