Superman? Jeszcze nie dziś

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Listopad 2017
  • Komentuj 0

No to klops. Jeśli ktoś z Was miał nadzieję, że dziś dowie się o nowej grze o Supermanie od Rocksteady to mam dla niego złe informacje: szef magazynu Game Informer zdecydowanie zaprzeczył plotkom.

Na ewentualną zapowiedź nowej gry o Supermanie jeszcze trzeba poczekać

Wszystko zaczęło się w zeszły piątek na forum 4chan, gdzie pojawiły się informacje mówiące o tym, że już dziś na łamach magazynu Game Informera pojawią się pierwsze informacje dotyczące nowej gry o Supermanie. 4chan jest jaki jest, często trafiają tam totalnie niesprawdzone i wyssane z palca informacje, ale czasem rzeczywiście uda się ujawnić jakąś perełkę. Niestety tym razem nasze nadzieje były płonne.

Andrew Reiner, redaktor naczelny czasopisma, na Twitterze w dość krótki sposób ucina krążące po sieci spekulacje.

Ba! Mówi nawet, że okładka jego magazynu w ogóle nie będzie związana ze studiem Rocksteady:

Cóż, albo znowu ktoś nas robi w konia, albo rzeczywiście strzał z 4chana trafił w przysłowiowy płot. Szkoda, bo powoli zaczynałem sobie na tą produkcję ostrzyć ząbki. Ale, ale! Poczekajmy do momentu, w którym Game Informer ujawni okładkę najnowszego, grudniowego numeru. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli na pewno. 

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze