Więcej o Supermanie w poniedziałek?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Listopad 2017
  • Komentuj 0

Być może już w najbliższy poniedziałek dostaniemy pierwsze informacje na temat gry o Supermanie autorstwa studia Rocksteady. Tak przynajmniej wynika z przecieku, jaki pojawił się na 4chanie.

Dokładne informacje już w poniedziałek?

Jak zwykle takie plotki należy traktować z pewną dozą podejrzliwości, zwłaszcza kiedy informacje wypływają w takim miejscu, jak 4chan, ale na ich ewentualne potwierdzenie nie będziemy musieli czekać dłużej, niż do najbliższego poniedziałku. To właśnie wtedy na rynku pojawi się najnowszy numer magazynu Cover, a nowy Superman ma być gwiazdą wydania.

Co dokładnie ujawnia 4chan? Gra ma się podobno rozgrywać w tym samym świecie, co gry Rocksteady o Batmanie, ale nie wiadomo, w jaki sposób będą się ze sobą łączyć. Areną akcji będzie oczywiście Metropolis, samo miasto ma imponować skalą i otwartością, a całość napędzana będzie silnikiem Unreal Engine 4.

Z niepotwierdzonych informacji dostaliśmy jeszcze taką, w której mowa o odzyskiwaniu przez Supermana zdrowia. Podobno lot w wyższych warstwach atmosfery (wiadomo, bliżej słońca) ma przywracać bohaterowi zdrowie i dawać mu dodatkową siłę.

Jeszcze raz powtórzę, że na razie żadna z powyższych informacji nie została potwierdzona, a źródło domniemanego przecieku o grze napisało tak:

W przyszłym tygodniu w magazynie Game Informer Cover zostanie ujawniony nowy tytuł. Będzie to gra o Supermanie od Rocksteady. Skala i ambicja tej gry jest ogromna, detale zwalą Was z nóg. Nie mogę się doczekać Waszej reakcji.

Plotki o tym, że Rocksteady tworzy grę o Człowieku ze Stali, krążą po sieci od około roku, ale nigdzie nie udało się ich na 100% potwierdzić. Podobno były plany, żeby pokazać nowego Supcia podczas tegorocznego E3, ale wszyscy wiemy, że nic z tego nie wyszło. 

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać do poniedziałku. Być może rzeczywiście dostaniemy wtedy nowe i, co ważne, potwierdzone informacje na temat produkcji Rocksteady. Swoją drogą - pamiętacie ostatnią dobrą grę o Supermanie? Albo w ogóle jakąś grę, która koncentrowałaby się właśnie na naszym ziemiskim kryptonianinie? Może właśnie nastał na nią czas!

Dość czekania?

[źródło: 4changamereactor.eugamepur.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze