Super Bowl za nami. Co pokazano w przerwie?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Luty 2018
  • Komentuj 6

Tegoroczny finał ligi NFL zakończył się zwycięstwem Philadelphia Eagles, którzy okazali się lepsi od New England Patriots. Skoro formalności mamy już za sobą, to przejdźmy do reklam jakie wielkie firmy szykują specjalnie na to wydarzenie.

Super Bowl to nie tylko święto sportu i jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych świata. To także doskonałe miejsce na pokazanie swojego produktu, a wielkie firmy wręcz biją się o to, która puści swoją reklamę podczas meczu. Ceny za 30 sekundowy spot sięgają nawet pięciu milionów dolarów, ale chyba warto skoro mecz obserwuje około 100 milionów widzów. 

Podczas Super Bowl reklamuje się wszystko - samochody, słodycze czy najnowsze technologie. W reklamach zobaczycie między innymi Morgana Freemana i Petera Dinklage'a (Tyrion Lannister z GoT), Danny'ego DeVito, Keanu Reevesa, Stevena Tylera z Aerosmith, a nawet reklamującego Lexusa bohatera najnowszego filmu Marvela o Czarnej Panterze. 

No dobrze, chyba czas przejść do samych reklam. Dajcie później znać czy jakaś wpadła Wam w oko! Na pewno cieszy trailer do filmu o Hanie Solo, ciekawa też jest reklama Toyoty o paraolimpijce. Miłego oglądania : )

1. Solo: A Star Wars Story

2. Doritos Balez vs MTN DEW Ice

3. Lexus LS 500 F SPORT - Black Panther

4. M&M’S Super Bowl Commercial 2018 

5. Tide - "It's a Tide Ad"

6. Bud Light, "The Bud Knight"

7. 2018 Kia Stinger - Steven Tyler Big Game Ad 

9.  Make It With Keanu Reeves

10. Pringles - "Wow"

11. Avocados From Mexico - "Bubble Dome Riot"

12. Tourism Australia - "Dundee"

13. Good Odds - Toyota

14. Alexa Loses Her Voice

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze