Dog of War ląduje w Sony

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Kto powiedział, że wielkie korporacje nie mają humoru? Sony zachęca nas do kupna God of War dość nietypową reklamą, w której w rolę głównych bohaterów gry wcielą się niezbyt agresywnie  wyglądające pieseły. 

Choć, patrząc na oceny i opinie na temat najnowszego God of Wara, to jakaś specjalna reklama nie jest grze potrzebna. Tytuł zbiera oceny oscylujące w granicach perfekcji i sporo wskazuje na to, że Sony już teraz ma w swojej stajni jednego z głównych kandydatów do tytuły gry roku. A przypomnę tylko, że GoW to nie jedyny bardzo ciekawy exclusive na konsolę Japończyków, jaki w tym roku trafi w nasze łapki - jest jeszcze Detroit: Become Human czy nowy Spiderman.

W Sony ewidentnie humory dopisują, i nie ma się co dziwić, czego dowodem jest ostatnia reklama God of Wara jaka pojawiła się na kanale Sony. Nie jest to ''klasyczny'' spot, w którym Kratos i Atreus w ramię w ramię walczą z jakimś nordyckim bóstwem. Tak naprawdę, to w ogóle nie ma w niej sylwetek obu bohaterów. Zamiast tego są psy. I to psy z gatunku ''zaczepno-obronnych'', czyli takich które najpierw zaczepiają, a później trzeba ich bronić. Zobaczcie:

Tymczasem jeśli chcielibyście na własne oczy zobaczyć historię Kratosa i Atreusa, tym razem tą prawdziwą, to oczywiście zapraszam na materiał Rocka. Na własne oczy przekonacie się o co chodzi z tym całym wielkim ''halo'' związanym z God of War. Zapraszam!

[źródło: PlayStation Europe]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze