Sukces polskiej gry - Neverout

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2018
  • Komentuj 9

Poznańska produkcja Gamedust zaliczyła ogromny sukces przy okazji premiery na Nintendo Switch. Tytuł wcześniej dedykowany pod VR zbiera bardzo pozytywne graczy, prasy i nawet kolegów po fachu. Sam Markus ''Notch" Persson, znany jako ''gość od Minecrafta'' uznał, że niecierpliwie czeka na więcej. 

CEO Gamedust, Piotr Jaworski, przyznaje, że koszty zrobienia Neverouta na Nintendo Switch zwróciły się jeszcze przed premierą. Zmowtywowani opiniami planują przenieść grę równiez na PS4 (również z możliwością VR) oraz Xbox One. 

Pod tweetem Notcha Jaworski przyznał również, że mają zdecydowanie więcej poziomów o różnym stopniu tudności, które dla niektórych okazały się za trudne, możliwe więc, że wypuszczą ''free hardcore pack''.

Twórcy gry ani myślą odpoczywać. Już pracują nad nowym, awangardowym pomysłem VR defense, którego bohaterami zostaną walecznie ziemniaki. Gamedust pracuje jednocześnie nad przeniesieniem na VR zręcznościowej symulacji lotu myśliwcem - Overflight. 

Miło widzieć, że kolejne polskie studio odnosi sukcesy. Tym bardziej, że doceniają je poza granicami, a my mamy kolejny tytuł i to na mało popularną u nas konsolę, z którego możemy być dumni.

[Źródła: twitter.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze