E3 2018 #7 Nintendo

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2018
  • Komentuj 3

I na zakończenie konferencji z E3, Nintendo.  Kolos dał radę, ale z drugiej strony pozostawił pewien niedosyt. Nie otrzymaliśmy tak dużo zapowiedzi, jak się spodziewano, chociaż kilka perełek jest. Ja z kolei nie mam zielonego pojęcia, czy kupować Switcha, czy nie. Liczyłem na to, że Big N da mi jasną odpowiedź, a tutaj jeszcze większa konsternacja!

No to co, jazda!


Daemon X Machina

Japonia = mechy. Dodajemy do tego dewelopera Marvelous i otrzymujemy nawalankę z maszynami w rolach głównych. Szybko, dynamicznie i całkiem przyjemnie!


Xenoblade Chronicles 2 – Torna: The Golden Country

DLC które jest fabularnym wstępem? Nietypowe, ale ciekawe. Przymus dla fanów JRPG-ów!


Pokemon Let's Go, Pikachu!/Let's Go, Eevee!

No i mamy nowe Pokemony, ale nie takie, jak byśmy chcieli. W zasadzie nie mamy więcej informacji niż to, że to kontrolera Poke Ball Plus otrzymamy za darmo Mew. Do tego będzie możliwość przesyłania stworków z Pokemon GO. Yaay!


Super Mario Party

Imprezujemy u najpopularniejszego hydraulika na świecie! Niby nic specjalnego, ale ma jeden bajer – można położyć obok siebie dwa Switche, aby ich ekrany połączyły się w jeden obraz. Idealna gra do zabawy ze znajomymi.


Fire Emblem: Three Houses

Chyba się na tego Switcha skuszę. Fire Emblem wygląda bowiem szałowo, a do tego kontynuuje to, co znamy z 3DS-a. Kolejny cukierek dla fanów japońskich erpegów! Z nowości warto wspomnieć o niemal swobodnej eksploracji świata.


Fortnite

Fortnite na Switch. Tak. Czy musze coś dodawać? Kiedy zagram na mikrofalówce?


Super Smash Bros. Ultimate

No, to jest prawdziwa bomba. Nintendo postanowiło wpakować prawdziwą plejadę swoich gwiazd do jednej gry. Co lepsze, wymienili ich wszystkich. Nie sposób ich zliczyć, ale spokojnie – nikogo ważnego nie zabraknie. Jest każdy heros z poprzednich części, do tego mają multum wdzianek i wariacji. W zasadzie to wszystko z poprzednich Super Smash Bros. zostało wciśnięte do wersji Ultimate. I dodano sporo nowego!


Co jeszcze pokazano?

Overcooked 2 to rywalizacja w kuchni – dosłownie. Do tego Hollow Knight pojawi się na Switchu. Kiedy? Już teraz! Jak sami widzicie, dużo tego nie było. Zabrakło wielkich nowości, konkretnych Pokemonów, czy Animal Crossing. Niemniej Big N poradziło sobie. O ile oczywiście lubimy japońszczyznę :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze