Subject 2923 w Remnant: From The Ashes

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 16 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

Perfect World Entertainment Inc. oraz studio Gunfire Games zapowiedzieli Subject 2923 – finałowy dodatek DLC do gry Remnant: From the Ashes, który trafi na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 już 20 sierpnia. Co więcej, Remnant: From the Ashes – Complete Edition – wydanie zawierające podstawową wersję gry Remnant: From the Ashes, pierwszy płatny dodatek DLC Swamps of Corsus oraz nadchodzący płatny dodatek DLC Subject 2923 – również trafi na konsole i komputery PC już 20 sierpnia. Dodatek Subject 2923 wprowadzi zupełnie nowy tryb kampanii „Subject 2923” – podsumowujący porywający postapokaliptyczny wątek fabularny z Remnant: From the Ashes. Finałowy dodatek DLC wprowadza również dwie unikalne strefy, zupełnie nowe wymagające zadania, bossów, bronie, dodatki, zestawy pancerza i inne.

Ostatnie DLC zapowiada się wybornie

Pozostali przy życiu ludzie kontynuują walkę o ocalenie ludzkości i pokonanie przerażającej rasy Root – mrocznej siły, która najechała na Ziemię – w Remnant: From the Ashes – Subject 2923. W zupełnie nowym trybie kampanii, gracze odkryją początki programu „Dreamer” i jego związek z rasą Root. Po upadku programu „Dreamer” ulice stały się cichsze i coraz więcej ludzi odważa się wyjść z domów. Nadzieja została rozbudzona, jednak Ziemia wciąż nie pozbyła się rasy Root.

W miarę jak gracze będą polować na pozostałe na planecie potwory z rasy Root, będą napotykać nieoczekiwanych sojuszników, przemierzać nieznane strefy i wymiary oraz przezwyciężać nowe zagrożenia, aby raz na zawsze położyć kres tej złej sile. Ta ekscytująca, nowa przygoda przeniesie graczy na surowe pustkowia Ziemi i nie tylko – gdzie doświadczą oni nowych zadań do wykonania, nowego sprzętu do zdobycia, a także nowych wrogów i bossów do pokonania.

Czego jeszcze można spodziewać się po DLC Subject 2923?

  • Nowy tryb kampanii: Subject 2923 – Gracze odkryją początki „Dreamerów” i dowiedzą się, co łączy ich z przerażającą rasą Root w tej zupełnie nowej kampanii – kontynuując historię z Remnant: From the Ashes wyprawą do lokacji Ward Prime i kilku innych nowych miejsc.
  • Nowe strefy, bossowie i zadania – Od terenów wiejskich i opuszczonej bazy wojskowej na zrujnowanej Ziemi, po mroźne i bezlitosne wyżyny górskiego świata Reisum, gracze podejmą nowe, intensywne wyzwania i kontynuują swoją walkę o przetrwanie.
  • Większa siła ognia – Gracze wyposażą swoje postaci, aby przetrwać te niebezpieczne nowe doświadczenia – wybierając spośród wielu nowych broni i modyfikacji, nowych zestawów zbroi i skórek oraz nowych dodatków.
  • Aktualizacje trybów: „Survival”, „Adventure” i „Hardcore” – W trybach „Survival” i „Adventure” pojawiają się nowe zagrożenia – ponieważ potwory, lochy i bossowie z Reisum zostają dodane do rotacji. Co więcej, tryby „Survival” i „Hardcore” otrzymały całe mnóstwo nowych nagród.

Remnant: From the Ashes to strzelanka akcji z perspektywy trzeciej osoby osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez przerażające stwory. Jako jedna z ostatnich nadziei ludzkości, wyruszasz samotnie – lub u boku maksymalnie dwóch innych graczy – do walki z zabójczymi przeciwnikami i epickimi bossami – a wszystko to, by spróbować odbudować i odzyskać wszystko to, co zostało utracone. Takie Dark Souls kolaborujące z Gears of War i wiecie co? Polecam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze