Remnant From the Ashes i Alto za darmo!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Pora na kolejną super ofertę od Epic Games Store. Tym razem na platformie Epic Games możecie wyrwać za darmo dwie produkcje. W graniczonym czasie wyrwiecie również Total War: Troy! Do 15:00 możecie przypisać tytuł ten do swojego konta. Jeśli się nie wyrobicie, to przepadnie, więc wbijajcie tutaj. Wczoraj były cyrki z serwerami, ale dzisiaj powinniście jeszcze się wyrobić. A co z pozostałymi grami?

Remnant From the Ashes oraz Alto czekają na Epic Games Store

O Remnant From the Ashes pewnie Wam pisać nie muszę. Na łamach Ja, Rock spamowałem o tym tytule tak często, że chyba każdy już o nim słyszał. Dla mnie to zeszłoroczny, czarny koń, który skutecznie łączy ze sobą Dark Souls z Gears of War. Jeśli zatem chcecie powalczyć z wymagającymi bossami, przy okazji strzelając oraz bawiąc się w kooperacji to zapraszam tutaj. Produkcję zgarniecie za darmo, więc grzechem byłoby nie skorzystać i jej nie sprawdzić.

Drugą darmówką jest Alto, a raczej są Alto, bo to dwie gry, które zgarniecie w ramach jednej kolekcji. W pakiecie znajdziecie Alto's Adventure i Alto's Odyssey – obie gry zabiorą Was w uroczą podróż przy użyciu snowboardu/sandboardu. Napisałbym Wam coś więcej, ale nie ogrywałem Alto, to po pierwsze, a po drugie nie chcę sobie i Wam spoilerować historii. Ze swojej strony dodam, że całość wygląda ciekawie. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Obie gry możecie odebrać z Epic Games Store za darmo do 20 sierpnia do godziny 17:00!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze