Remnant: From the Ashes z świetnym wynikiem!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Listopad 2020
  • Komentuj 0

Remnant: From the Ashes to moim zdaniem czarny koń 2019 roku. Nie spodziewałem się niczego po tej produkcji, a dostałem znacznie więcej! Przeszedłem ją raz w trybie single-player, potem ze znajomymi w trybie kooperacji na wyższym poziomie, a nie tak dawno męczyliśmy jeszcze wyższy poziom trudności. Za każdym razem bawiłem się wyśmienicie i zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka wymagającej rozgrywki.

Remnant: From the Ashes trafiło do 2,5 miliona osób!

Perfect World Entertainment i Gunfire Games z radością ogłaszają, że seria Remnant: From the Ashes przekroczyła właśnie próg 2,5 miliona kopii sprzedanych łącznie na wszystkich platformach.

Gra Remnant: From the Ashes to brutalna survivalowa strzelanka akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie wypełnionym zabójczymi przeciwnikami i wymagającymi potyczkami z bossami, która osiągnęła nieoczekiwany sukces w 2019 roku.

Od premiery tytułu w sierpniu zeszłego roku, podstawowa wersja gry sprzedała się w ponad 1,7 miliona kopii – a obydwa płatne dodatki z tego roku, Swamps of Corsus i Subject 2923, osiągnęły łącznie wynik sprzedażowy wynoszący prawie 1 milion sprzedanych sztuk.

Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zbadać tego epickiego wieloświata, mogą to zrobić w ramach wydania Remnant: From the Ashes – Complete Edition, które zawiera podstawową wersję gry i obydwa płatne dodatki w jednym zestawie – dostępnego zarówno na komputerach PC (Steam i Epic Games Store), jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

W grudniu pojawi się również Chronos: Before the Ashes, które umiejscowione jest w tym samym świecie co Remnant: From the Ashes, a nawet fabuła ma sporo wspólnych wątków. Dlatego sprawdźcie również Chronosa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze