Startuje Warzone European Summer Series

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Tego lata stawka jest naprawdę wysoka, ponieważ europejskie kraje rywalizują ze sobą o międzynarodową chwałę. Przed Wami Warzone European Summer Series – turniej, który obiecuje jedne z największych międzynarodowych starć, na żywo, prosto z Verdanska. Zobaczycie, jak wybrani najwięksi streamerzy walczą o to, który kraj jest domem najlepszych graczy Call of Duty: Warzone, kiedy to przedstawiciele 12 krajów europejskich zmierzą się w walce o nagrodę w wysokości 60 000 euro w Warzone European Summer Series.

Warzone European Summer Series rozpoczęte!

Fazy grupowe turnieju potrwają od 24 do 30 czerwca, a rywalizujące kraje zostaną podzielone na trzy grupy po cztery zespoły. Kraj o najlepszych wynikach z każdej grupy (określony na podstawie największej liczby punktów, a następnie największej liczby zabójstw) zakwalifikuje się do półfinałów. Dołączy do nich najlepsza drużyna zajmująca drugie miejsce we wszystkich grupach, a czterozespołowa drabinka zmierzy się 1 lipca, kiedy to jeden z krajów zostanie koronowany na mistrzów Warzone European Summer Series.

Każdy rywalizujący duet będzie kierowany przez popularnego streamera Warzone reprezentującego swój kraj, połączonego z drugim zawodnikiem na czas trwania turnieju, aby umożliwić odniesienie zwycięstwa danemu krajowi. 

Transmisja będzie prowadzona na kanale Call of Duty Twitch, co pozwoli widzom śledzić akcję na żywo, przy wsparciu profesjonalnych komentatorów. Etapy grupowe odbędą się 24, 25 i 30 czerwca, a finały 1 lipca, codziennie o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Gracze biorący udział w turnieju będą także transmitować mecze na swoich kanałach, podczas trwania całego wydarzenia. Pula nagród w wysokości 60 000 euro zostanie podzielona między wszystkie uczestniczące drużyny, a zwycięski duet otrzyma 15 000 euro i zostanie mistrzem Warzone European Summer Series.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze