Call of Duty: Advanced Warfare

http://youtu.be/sFu5qXMuaJU

Nie minęły nawet 24 godziny odkąd Sledgehammer Games ujawniło pełnoprawny trailer do nadchodzącego Call of Duty: Advanced Warfare, a już w internecie pojawiły się nowe, konkretniejsze informacje.

Nowy CoD zabierze nas na pola walki przyszłości gdzie nowe technologie i specjalne taktyki popchnęły świat w nową erę zbrojeń, Za sprawą firmy Jonathana Ironsa, w którego wcielił się Kevin Spacey, rozpoczął się nowy wyścig zbrojeń.

Potwierdzone zostało to co już pewnie sami wydedukowaliście oglądając trailer: jednym z głównych elementów gry będzie egzoszkielet, w który wyposażony będzie kierowany przez na żołnierz.

Dzięki wysoko zaawansowanej technologii tego stroju, noszący go komandos może wykonywać nieprawdopodobne skoki, poruszać się z wielką prędkością, a mechaniczne siłowniki zapewnią mu nadludzką siłę. Kiedy dodamy to tego możliwości stawania się niewidzialnym do dostajemy zabawkę, która jest marzeniem każdego szanującego się operatora sił specjalnych. Jednak trudno oprzeć się w wrażeniu, że gdzieś to ostatnio widzieliśmy... Gdzie? A o Titanfall ktoś słyszał?

35321_1_0b439de732_Fotor_Collage

To co zawsze było charakterystyczne dla serii to to, że gracze czuli się jakby brali udział w interaktywnym filmie akcji. To ma się nie zmienić, a twórcy planują jeszcze podkręcić akcje aplikując nam nowe rodzaje uzbrojenia tajemniczo nazwane ''broniami energii kierowanej''. Lasery?

Trudno nie zwrócić uwagi na pojazdy pojawiające się w trailerze. Twórcy twierdzą, że nie są one tylko na pokaz. Przemieszczanie się pojazdami przypominającymi ścigacze jakich używali Stormtroopersi w ''Gwiezdnych Wojnach'' mają nadawać grze większą dynamikę. Generalnie nowy CoD wprowadzić ma wiele technologicznych nowinek: będziemy mogli korzystać z dronów, a wyposażenie indywidualne naszego żołnierza ma nie ograniczać się do lornetki i zestawu do przetrwania.

Call of Duty: Advanced Warfare możecie spodziewać się 4 listopada. Posiadacze PC oraz konsol nowej generacji mogą spać spokojnie, nie wiadomo jeszcze do końca jak wyglądała będzie sytuacja z PS3 oraz Xboxem 360.

Tyle wiemy na dzień dzisiejszy, informacje te należy traktować jako wysoce prawdopodobne choć nie do końca pewne. Oficjalna prezentacja zaplanowana jest dopiero na jutro, kiedy to Activision oficjalnie wypowie się o swojej najnowszej grze.

call-of-duty-advanced-warfare-screen-6

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze