Stargate: Origins

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Luty 2018
  • Komentuj 10

Gwiezdne Wrota są prawie w moim wieku. Nic więc dziwnego, że za młodu oglądałam zarówno film jak i serial, który wspominam bardzo dobrze. Teraz pojawił się trailer Stargate: Origins z powodu 20 rocznicy serialu SG.

Origins to prequel wydarzeń znanych z serialowych Gwiezdnych Wrót. Dotyczyć będzie młodości Catherine Langford i wydarzeń rozgrywanych tuż po odnalezieniu wrót w 1928 roku. 

Nowa produkcja ma jednak równie wielu zwolenników co przeciwników. Fani SG czują się dotknięci tym, że serial składać się będzie jedynie z dziesięciu odcinków trwających po 10 minut. Dla innych to szansa by choć na chwilę powrócić do ulubionego uniwersum. Jak zawsze wszystkim dogodzić się nie da, ale premiera planowana jest na jesień.

P.S Jeśli podobnie jak ja uwielbiacie Gwiezde Wrota, to polecam sięgnąć po serię Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''. Wiele części zawiera luźne inspiracje Wrotami. 

[Źródła: youtube.comnaekranie.pl

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze