Frozen 2 - Wracamy do Krainy Lodu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Luty 2019
  • Komentuj 1

Pościgi, wybuchy, walka z żywiołem. Dużo się dzieje na pierwszym trailerze Frozen 2. Historia będzie raczej z tych intensywnych, w stylu super-hero-ratujemy-świat, ale widać, że siostry mają jakiś ukryty cel tej podróży. Co dokladnie dzieje się w życiu księżniczek Disneya, że wyruszyły na tak niebezpieczną wyprawę? Tego dowiemy się 22 listopada!

Tyle pytań, dlaczego Elsa walczy ze wściekłym oceanem? Czy to tylko ćwiczenie mocy? Czy chce przebiec na jego drugą stronę? A może skrywa on jakąś mroczną tajemnicę? Wiele teorii mówi o tym, że rodzice księżniczek jednak żyją (i że Elsa nie jest siostrą Anny), może postanowiły ich odszukać?

To co wiemy już teraz to fakt, że Anna staje się prawdziwą wojowniczką, Olaf wciąż się nie roztopił, pojawi się druga, rudowłosa dziewczyna (czyżby prawdziwa siostra Anny?!), a sam film będzie raczej pełen akcji niż humoru z pierwszej części. Zapowiada się dojrzalsza przygoda i być może dowiemy się, skąd wzięły się magiczne umiejętności Elsy!

Jak Wam się podoba trailer? Nie za poważnie na Disneya?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze